Gmur Natasza

Data wstąpienia
2016-08-30
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
478.00
Liczba startów
59
Ranking-miejsce
149

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 31 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
2 27 6.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
3 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 2 16.00 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów B Liczone do rankingu
6 4 13.50 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał Janka i Grześka - GS Jurgów B Liczone do rankingu
7 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 12 6.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 15 5.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 13 6.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 7 10.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 10 7.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 32 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
14 24 7.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
15 14 11.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
16 23 7.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
17 35 5.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
18 34 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
19 34 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
20 28 6.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
21 35 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
22 34 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
23 7 10.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
25 28 6.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
26 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
27 24 7.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
28 33 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
29 30 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
30 16 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
31 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
32 32 5.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
33 32 5.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
34 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 13 11.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
41 28 6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
42 18 9.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
43 10 13.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
44 23 7.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
45 27 6.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
46 39 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
47 28 6.00 XXIX Liga MOZN - IV eliminacja (SL) Suche A Liczone do rankingu
48 17 9.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
49 19 4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
50 18 4.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
51 21 7.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
52 26 6.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
54 7 10.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
55 28 6.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 12 6.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 19 4.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
60 19 4.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 10 7.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
62 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu