Dziedzic Karol

Data wstąpienia
2011-09-15
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1361.00
Liczba startów
116
Ranking-miejsce
50

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 21.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
2 2 23.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
3 3 21.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
4 3 21.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
5 7 16.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
6 4 20.00 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
7 3 7.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
8 dsq 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
9 11 12.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
10 12 17.50 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankingu
11 19 14.00 INTERKRITERIUM VRÁTNA GS Vratna F Liczone do rankingu
12 24 7.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 4 20.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
14 dsq 0.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
15 3 21.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
16 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 1 18.00 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
21 7 16.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
22 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 dsq 0.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 19 8.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
25 18 9.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
26 33 5.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
27 27 6.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
28 11 12.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
29 2 16.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
30 15 10.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
31 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
32 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
33 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
34 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
35 1 5.00 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
36 5 18.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
37 14 11.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
38 19 8.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
39 15 10.50 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
40 14 11.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
41 10 13.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
42 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 6 11.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 6 17.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 8 15.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 2 16.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
53 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 dnf 0.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
55 6 17.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 4 20.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
57 7 16.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
58 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
59 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
60 dsq 0.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
61 6 17.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
62 14 11.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
63 11 12.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
64 16 10.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
65 2 8.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
66 7 16.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
67 4 20.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
68 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
73 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 21 7.50 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
76 28 6.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 12 12.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
78 29 6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
79 21 7.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
80 24 7.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 16 10.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 26 6.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
83 27 6.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
84 5 6.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
85 13 11.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
86 10 7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
87 16 4.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
88 15 10.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
89 19 8.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
90 22 7.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
91 29 6.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 15 10.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
93 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 17 4.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
97 15 5.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 10 7.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
99 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
100 2 16.00 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankingu
101 4 13.50 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankingu
102 27 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
103 19 8.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
104 13 11.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
105 46 5.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
106 9 14.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
107 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
108 11 7.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
109 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
110 16 10.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
111 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
112
26
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
113
26
6.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
114
10
7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
115
7
10.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
116
3
7.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
117
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
118
15
5.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
119
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
120
4
20.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
121 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
122 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123
10
7.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
124
20
8.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
125
5
12.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
126 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
127 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
128 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu
129 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu