Dziedzic Karol

Data wstąpienia
2011-09-15
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
784.50
Liczba startów
75
Ranking-miejsce
96

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 6 17.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
4 8 15.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
5 2 16.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
6 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 6 17.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
9 4 20.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
10 7 16.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
11 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
12 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
13 dsq 0.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
14 6 17.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
15 14 11.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
16 11 12.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
17 16 10.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
18 2 8.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
19 7 16.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
20 4 20.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
21 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
26 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 21 7.50 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
29 28 6.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 12 12.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
31 29 6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
32 21 7.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
33 24 7.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 16 10.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
35 26 6.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
36 27 6.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
37 5 6.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
38 13 11.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
39 10 7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
40 16 4.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
41 15 10.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
42 19 8.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
43 22 7.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
44 29 6.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
45 15 10.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
46 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 17 4.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
50 15 5.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 10 7.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
52 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
53 2 16.00 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankingu
54 4 13.50 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankingu
55 27 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 19 8.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
57 13 11.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
58 46 5.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
59 9 14.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
60 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
61 11 7.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
62 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
63 16 10.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
64 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
65
26
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
66
26
6.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
67
10
7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
68
7
10.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
69
3
7.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
70
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
71
15
5.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
72
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
73
4
20.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
74 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
75 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76
10
7.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77
20
8.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
78
5
12.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
79 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
80 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
81 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu
82 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu