Dziedzic Karol

Data wstąpienia
2011-09-15
Data wygaśnięcia
2022-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1687.50
Liczba startów
142
Ranking-miejsce
34

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dsq 0.00 MPP Kasprowy Wierch - SL Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
2 10 13.00 MPP Kasprowy Wierch - GS Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
3 13 11.50 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
4 9 14.00 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - kombinacja alpejska Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
5 9 14.00 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
6 7 16.00 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
7 9 14.00 MPP Szczawnica - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
8 dsq 0.00 MPP Szczawnica - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
9 21 7.50 MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
10 22 7.00 MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
11 17 9.50 MPP Krynica - GS Krynica A Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 MPP Krynica - GS Krynica A Liczone do rankingu
13 13 11.50 MPP Suche - SL Suche A Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 MPP Suche - SL Suche A Liczone do rankingu
15 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - Slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 18 9.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
20 35 5.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
22 11 12.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
23 17 9.50 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
24 24 7.00 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
25 dnf 0.00 MPP - I edycja - SL Suche A Liczone do rankingu
26 13 11.50 MPP - I edycja - SL Suche A Liczone do rankingu
27 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 3 14.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 2 16.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 3 21.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
34 2 23.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
35 3 21.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
36 3 21.50 Mistrzostwa Polski Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
37 7 16.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
38 4 20.00 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
39 3 7.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
40 dsq 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
41 11 12.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
42 12 17.50 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankingu
43 19 14.00 INTERKRITERIUM VRÁTNA GS Vratna F Liczone do rankingu
44 24 7.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
45 4 20.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
46 dsq 0.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 3 21.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
48 1 18.00 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
53 7 16.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
54 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 dsq 0.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 19 8.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
57 18 9.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
58 33 5.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
59 27 6.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
60 11 12.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
61 2 16.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
62 15 10.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
63 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
64 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
65 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
66 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
67 1 5.00 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
68 5 18.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
69 14 11.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
70 19 8.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
71 15 10.50 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
72 14 11.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
73 10 13.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
74 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 6 11.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 6 17.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
83 8 15.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
84 2 16.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
85 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
86 dnf 0.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
87 6 17.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 4 20.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
89 7 16.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
90 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
91 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
92 dsq 0.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
93 6 17.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
94 14 11.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
95 11 12.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
96 16 10.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
97 2 8.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
98 7 16.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
99 4 20.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
100 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
104 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
105 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107 21 7.50 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
108 28 6.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
109 12 12.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
110 29 6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
111 21 7.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
112 24 7.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
113 16 10.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
114 26 6.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
115 27 6.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
116 5 6.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
117 13 11.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
118 10 7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
119 16 4.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
120 15 10.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
121 19 8.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
122 22 7.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
123 29 6.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
124 15 10.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
125 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127 17 4.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
128 15 5.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
129 10 7.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
130 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
131 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
132 2 16.00 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankingu
133 4 13.50 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankingu
134 27 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
135 19 8.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
136 13 11.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
137 46 5.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
138 9 14.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
139 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
140 11 7.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
141 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
142 16 10.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
143 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
144
26
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
145
26
6.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
146
10
7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
147
7
10.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
148
3
7.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
149
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
150
15
5.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
151
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
152
4
20.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
153 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
154
10
7.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
155 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
156
20
8.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
157
5
12.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
158 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
159 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
160 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu
161 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu