Sosnowski Mikołaj

Sosnowski Mikołaj

Rocznik: 2004
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2009-03-28
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
2391.50
Liczba startów
144
Ranking-miejsce
12
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
2 1 18.00 XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów B Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B SL Szczyrk A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B Kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
5 1 26.00 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B GS Szczyrk A Liczone do rankingu
6 3 21.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Szczyrk A Liczone do rankingu
7 3 21.50 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
9 1 10.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
10 dsq 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
11 4 20.00 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
12 1 26.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 2 23.50 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
14 dsq 0.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
15 25 6.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
16 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 1 18.00 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 3 21.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
21 8 15.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
22 2 16.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 4 13.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 2 16.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 dnf 0.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
26 13 11.50 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
27 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
28 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
29 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
30 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II Szczawnica A Liczone do rankingu
31 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy Szczawnica A Liczone do rankingu
32 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
33 dsq 0.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
34 dsq 0.00 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
35 3 21.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
36 dnf 0.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
37 5 18.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
38 dnf 0.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
39 6 17.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
40 6 17.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
41 dnf 0.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 12 17.50 Abetone GS Abetone F Liczone do rankingu
45 14 16.50 Abetone SL Abetone F Liczone do rankingu
46 2 23.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
47 1 26.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
48 6 17.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
49 dsq 0.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
50 1 26.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
51 dnf 0.00 Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria F Liczone do rankingu
52 35 9.00 Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria F Liczone do rankingu
53 1 26.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
54 1 26.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
55 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
56 2 23.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
57 3 21.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
58 2 23.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
59 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
60 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
61 dnf 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
62 1 26.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
63 dnf 0.00 Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankingu
64 dnf 0.00 Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankingu
65 dnf 0.00 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankingu
66 11 18.00 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankingu
67 10 13.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
68 dnf 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
69 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
70 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
71 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
72 1 26.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
73 10 13.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
74 10 13.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
75 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
76 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
77 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
78 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
80 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 1 26.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
83 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
84 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
85 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankingu
86 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
87 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
88 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
89 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
90 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
91 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
92 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
93 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
94 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
95 1 18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
96 dsq 0.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
97 6 6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
98
3
21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
99 1 26.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
100
22
7.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
101
2
23.50 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
102
7
16.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
103
3
21.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
104
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
105
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
106
5
18.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
107
12
12.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
108
8
15.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
109
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
110 2 23.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
111 dsq 0.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
112
1
18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
113
1
18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
114
2
23.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
115
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
118
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
119
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
122 3 21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
123
1
26.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
124
2
23.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
125
2
23.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
126
27
3.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
127
1
18.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
128
1
26.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
129
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
130
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
131
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
132
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
133
4
20.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
134
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
135
2
23.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
136
2
23.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
137
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
138 dsq 0.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
139
29
2.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
140
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
141
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
142
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
143
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
144
9
8.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
145
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
146
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
147
5
18.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
148
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
149
3
14.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
150 dsq 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
151
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
152
13
11.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
153
13
2.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
154
7
16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
155
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
156
3
14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
157 24 7.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
158 19 8.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
159 3 21.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
160 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
161 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
162 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
163 13 6.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
164 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
165 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankingu
166 6 11.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
167 29 2.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
168 30 6.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
169 7 5.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
170 20 4.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
171 18 4.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
172 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole IV Zakopane C Liczone do rankingu
173 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankingu
174 1 10.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane C Liczone do rankingu
175 1 10.00 05 - Zawody obozowe - przedszkole 1 Zakopane C Liczone do rankingu