Michalski Stefan

Michalski Stefan

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2004-10-03
Data wygaśnięcia
2022-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
884.00
Liczba startów
92
Ranking-miejsce
92
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
2 14 11.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
3 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
6 29 6.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
7 20 8.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
9 17 9.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
11 25 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
12 26 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
13 18 9.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda A Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankingu
15 21 7.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
17 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
18 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
19 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
20 19 8.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
21 20 8.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
22 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
23 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
24 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
25 21 7.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
26 26 6.50 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
27 dsq 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
28 23 7.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
29 17 9.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
30 12 12.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
31 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
32 2 16.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
33 23 7.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
34 dnf 0.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
35 7 16.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
36 9 14.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
37 10 13.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
38 8 9.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
39 7 10.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
40
11
12.50 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankingu
41
11
12.50 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankingu
43
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
44 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
45 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
46
9
14.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
47 18 9.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
48 16 10.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
49
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
50
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
51
6
11.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
52
3
14.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
53
12
12.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
54
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
55
10
7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
56
4
13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
57
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
58
10
13.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
60
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
61
16
4.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63
18
9.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
64
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
65
8
9.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
66
13
11.50 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
67
8
15.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
68
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
69
22
7.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
70
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
71
5
12.50 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
72
18
4.50 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
73 20 8.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
74 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 13 6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
76 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
77 13 6.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 34 5.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 22 7.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
80 20 8.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
81 22 7.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
82 4 7.00 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
83 13 11.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
84 32 2.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
85 5 12.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
86 12 12.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
87 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89 14 5.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 26 3.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 16 4.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
92 13 6.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
93 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
94 24 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
95 dsq 0.00 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankingu
96 20 8.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
97 8 5.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
98 17 4.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 4 13.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
101 9 8.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
102 12 12.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
103 7 5.50 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu
104 17 9.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
105 8 9.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 12 6.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107 2 8.50 07 - Zawody obozowe - przedszkole 3 Zakopane C Liczone do rankingu
108 7 5.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane C Liczone do rankingu
109 4 7.00 04 - Zawody obozowe - Bormio Bormio C Liczone do rankingu
110 8 5.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu
111 10 4.00 03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant Isolaccia C Liczone do rankingu