Rewerelli Mateusz

Rewerelli Mateusz

Junior
rocznik-1998

Data wstąpienia
2006-09-14
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
1998
Suma punktów
1808.00
Liczba startów
145
Ranking-miejsce
26
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 102.38 21.50 FIS Race - SL Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL FIS Liczone do rankingu
2 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
3 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Czarna Góra A Liczone do rankingu
4 12 12.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
5 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
6 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
7 129.39 15.50 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankingu
8 113.40 18.50 FIS Race - SL Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankingu
9 123.57 16.50 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 FIS Race - GS Albrechtice v Jizerských h., CZE FIS Liczone do rankingu
11 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Zakopane POL FIS Liczone do rankingu
12 228.64 0.00 Zawody FIS - SL Zakopane POL FIS Liczone do rankingu
13
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
14
4
13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
15
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
23 17 9.50 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
24 22 7.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
25 17 9.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
26 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
27 20 8.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy Zakopane A Liczone do rankingu
28 19 8.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
29 2 8.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
30 23 7.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
31 18 9.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
32
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
33
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
34 16 10.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
35 23 7.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
36 16 10.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
37 23 7.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
38 13 11.50 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
39 12 12.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
40
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
43
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
44
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51
20
8.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
52 12 12.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankingu
53 18 9.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankingu
54
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
55
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
56 18 9.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Ustrzyki A Liczone do rankingu
57 24 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Ustrzyki A Liczone do rankingu
58 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC Ustrzyki A Liczone do rankingu
59 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
60 12 12.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
61 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
62
5
6.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
63 9 14.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS Ustrzyki A Liczone do rankingu
64 10 13.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL Ustrzyki A Liczone do rankingu
65
30
6.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
66
18
9.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
67
16
10.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
68
10
13.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
69 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
70 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
73 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 dsq 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
79 14 11.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankingu
80 9 14.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankingu
81 4 13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
82 13 11.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
83 17 9.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
84 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
85 9 14.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
86 24 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
87 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
88 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
89 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
90 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankingu
91 20 8.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
92 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
93 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
96 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102 7 16.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
103 11 12.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
104 3 14.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
105 3 14.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
106 11 12.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
107 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
108 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
109 2 8.50 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankingu
110 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
111 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
112 24 11.50 Zawody FIS - gigant Ricky F Liczone do rankingu
113 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Ricky F Liczone do rankingu
114 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
115 26 6.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
116 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
117 21 7.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
118 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
122 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123 26 6.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankingu
124 5 12.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
125 20 8.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
126 5 18.50 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
127 3 7.50 06 - zawody obozowe San
Candido
C Liczone do rankingu
128 28 6.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
129 11 12.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
130 31 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
131 11 12.50 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
132 17 9.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
133 37 5.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
134 13 11.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
135 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136 1 10.00 02 - zawody obozowe - slalom Hintertux C Liczone do rankingu
137 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
138 5 12.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139 5 12.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
140 22 3.50 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
141 15 10.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
142 14 11.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
143 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
144 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankingu
145 10 13.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
146 13 11.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
147 6 11.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
148 18 9.00 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
149 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
150 10 13.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
151 10 13.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
152 25 6.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
153 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
154 4 20.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
155 13 11.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
156 6 17.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
157 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
158 8 15.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
159 3 7.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
160 4 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu