Bryk Antoni

Data wstąpienia
2012-09-27
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2000
Suma punktów
372.00
Liczba startów
33
Ranking-miejsce
167

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
2 6 11.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
3
3
14.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
4
1
18.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
5
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
6
5
12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
7 22 7.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
8 29 6.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
9 9 8.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
10
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
14
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 26 6.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
21 27 6.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
22
7
5.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
23
25
6.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
24
35
5.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
25 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
28 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
34 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu