Kubasiewicz Antoni

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
1771.50
Liczba startów
154
Ranking-miejsce
23

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
2 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
3 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
5
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
6
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
7
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
8
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
14
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16
2
4.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
17
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
20
3
14.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
21 20 13.50 Zawody FIS - Jasna Jasna F Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Zakopane F Liczone do rankingu
23 14 11.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - SC Krynica A Liczone do rankingu
24 21 7.50 Mistrzostwa Polski Juniorów - SG Krynica A Liczone do rankingu
25 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - SL Krynica A Liczone do rankingu
26 20 8.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - GS Krynica A Liczone do rankingu
27 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
28 2 16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
29 58 9.00 Zawody FIS - Slalom Szczyrbskie Pleso F Liczone do rankingu
30 33 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankingu
31 42 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
33 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
34 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
37 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
40 2 16.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
41 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - slalom Krynica A Liczone do rankingu
42 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - superkombinacja Krynica A Liczone do rankingu
43 27 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - supergigant Krynica A Liczone do rankingu
44 18 9.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - gigant Krynica A Liczone do rankingu
45 31 9.00 Zawody FIS - slalom Białka F Liczone do rankingu
46 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Białka F Liczone do rankingu
47 24 11.50 Zawody FIS - slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankingu
48 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Liptovska Teplicka F Liczone do rankingu
49 23 12.00 Zawody FIS - slalom Krynica F Liczone do rankingu
50 31 9.00 Zawody FIS - slalom Krynica F Liczone do rankingu
51 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Liptovska Teplicka F Liczone do rankingu
52 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
55 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
56 27 6.50 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
57 dnf 0.00 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
58 35 5.50 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
59 dnf 0.00 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
60 54 9.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankingu
61 59 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankingu
62 1 18.00 10 - NPM - Eliminacja II Krynica B Liczone do rankingu
63 1 18.00 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankingu
64 dnf 0.00 02 - Zawody FIS - slalom Spindlerovy
Mlyn
F Liczone do rankingu
65 26 10.50 01 - Zawody FIS - slalom Spnidlerovy
Mlyn
F Liczone do rankingu
66 1 10.00 03 - zawody obozowe - slalom Maso
Corto
C Liczone do rankingu
67 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 1 10.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankingu
69 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 2 16.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 2 16.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 2 16.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
74 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
75 dnf 0.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
76 24 7.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
77 15 10.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
78 16 10.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankingu
79 22 7.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
80 16 10.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
81 15 10.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
82 13 11.50 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
83 19 8.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
84 19 8.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
85 10 13.00 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankingu
86 2 16.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
87 8 9.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
88 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
89 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
90 dnf 0.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
91 9 14.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
92 11 12.50 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
93 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
94 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
95 7 16.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
96 10 13.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
97 6 17.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
98 4 13.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankingu
99 3 14.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
100 25 6.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
101 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
102 20 8.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
103 34 5.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
104 11 12.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
105 12 12.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
106 12 12.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
107 13 11.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
108 13 11.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankingu
109 17 9.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankingu
110 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
111 6 17.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
112 2 8.50 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankingu
113 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
114 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
115 2 4.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
116 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
117 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
118 9 8.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
119 6 11.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
120 11 7.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
121 29 6.00 16-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
122 28 6.00 15-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
123 6 17.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankingu
124 13 6.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
125 14 5.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
126 1 18.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127 12 6.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankingu
128 6 11.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankingu
129 11 7.00 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankingu
130 38 5.50 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
131 38 5.50 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
132 37 5.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
133 4 7.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
134 46 5.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankingu
135 33 5.50 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankingu
136 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
137 4 13.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
138 2 16.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
139 2 16.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
140 29 6.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
141 12 12.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankingu
142 8 15.00 A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant Zawoja A Liczone do rankingu
143 4 7.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
144 26 6.50 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
145 2 16.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
146 3 14.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
147 12 12.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
148 2 16.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
149 16 10.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
150 2 8.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
151 4 13.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
152 4 13.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
153 14 5.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
154 15 5.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
155 30 6.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
156 12 6.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankingu
157 17 4.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
158 50 5.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
159 3 7.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
160 8 5.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
161 37 5.50 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankingu
162 38 5.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
163 11 7.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
164 5 6.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
165 11 7.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
166 5 12.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
167 2 8.50 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankingu
168 10 13.00 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankingu
169 3 7.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankingu
170 19 1.00 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankingu
171 13 6.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
172 4 7.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankingu