Zalewska Helena

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2011-09-27
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
698.00
Liczba startów
80
Ranking-miejsce
109
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
2 28 6.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
3 22 7.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
4 19 8.50 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
5 4 7.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
6 5 3.00 Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL Presolana D Liczone do rankingu
7 34 5.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
8 33 5.50 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
9 19 8.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
10 37 5.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
11 4 7.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
12 8 15.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
13 36 5.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
14 21 7.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
15 8 5.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
16 10 13.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
17 14 5.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
18 15 5.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
19 15 10.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
20 20 8.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
21 28 6.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 7 10.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
23 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
24 24 7.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 14 5.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
26 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 12 6.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
28 12 6.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 8 5.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
30 18 4.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 17 4.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
33 22 7.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 9 4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
37 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39
21
7.50 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
40
31
5.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
41
36
5.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
42
1
10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
43
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
44
18
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45
14
5.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46
23
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47
dsq
0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48
10
13.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
49
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
50
17
4.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
51
19
4.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
52 3 7.50 Zawody Obozowe - Isolaccia Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
53
15
5.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
54
11
7.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
55
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
56
2
23.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
57
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
60
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61
3
14.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63
1
10.00 Zawody obozowe - przedszkole III - GS Zakopane C Liczone do rankingu
64
21
4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
65
8
9.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
66
17
9.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
67
5
12.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
68
2
8.50 Zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu
69 11 12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
70 9 14.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
71 10 13.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
72 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
75 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 dsq 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 6 17.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal A Liczone do rankingu
80 3 7.50 Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankingu
81 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankingu
82 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
85 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu