Lewiński Maciej

Lewiński Maciej

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
916.50
Liczba startów
89
Ranking-miejsce
84
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
2 8 9.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
3 31 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
4 26 6.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
5 15 5.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
6 12 6.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
7 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
8 12 12.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
9 25 6.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
10 28 6.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
11 dsq 0.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
12 21 7.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
13 8 9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
14 10 7.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
15 dsq 0.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
16 20 8.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
17
12
12.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
18
6
17.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
19
10
13.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
20
9
14.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
21
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
22
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
23
10
13.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
24
21
7.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
25
24
7.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
26
5
6.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
27 12 12.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
28 18 9.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
29
24
7.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
30
6
6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
31
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32
17
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33
17
4.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
34
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35
17
9.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
36
15
5.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
37
18
4.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
38
16
1.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
39
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
40
19
4.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
41
15
10.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
42
21
7.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
43
13
11.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
44
10
7.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45
11
7.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46
7
5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
47
11
7.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48
11
7.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49
12
12.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
50
13
11.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
51
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
52
4
13.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
53 dsq 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
54
15
10.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
55
7
16.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
56
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
57 7 16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
58 13 11.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
60 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 5 6.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
63 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
68 3 21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankingu
69 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
70 5 18.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
71 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
72 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
73 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
74 15 5.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
75 15 5.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
76 16 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 12 6.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
83 19 8.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
84 10 13.00 Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
85 28 6.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
86 22 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
87 16 10.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
88 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89 4 7.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
90 11 7.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 dsq 0.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 2 8.50 10 - Przedszkole Narciarskie III - Zakopane Zakopane C Liczone do rankingu
93 17 9.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
94 11 12.50 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
95 26 6.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
96 28 6.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu