Rewerelli Melania

Rewerelli Melania

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2006-09-22
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
2429.00
Liczba startów
168
Ranking-miejsce
11
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
2 10 13.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
3 14 11.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
4 19 8.50 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
5 13 11.50 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
6 16 10.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
7 20 8.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
8 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
9 17 9.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
10 19 8.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
11 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
12 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) Harenda A Liczone do rankingu
13 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) Harenda A Liczone do rankingu
14 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) Harenda A Liczone do rankingu
15 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
16 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
17 18 9.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
18 19 8.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
19 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
20 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
21 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
22 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
23 13 11.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
24 16 10.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
25 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
28 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 11 12.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
32 dsq 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
33 3 21.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
34 5 18.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
35 3 21.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
36 5 18.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
37 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
38 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
39 6 17.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
40 4 20.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
41 6 17.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
42 4 20.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
43 dsq 0.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
44 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
45 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
46 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
47 3 14.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
48 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
53 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57
16
10.00 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankingu
58
7
16.00 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankingu
59
4
20.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
60
9
14.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
61
10
13.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankingu
62
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
63
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
64
10
13.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
65
13
11.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
66
17
9.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
67 15 10.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
68 16 10.00 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
69 DNF 0.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
70 14 11.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
71 14 11.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
72
6
11.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
73
6
11.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
74
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
84 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
85
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
86 3 21.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
87
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
88
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
89 1 18.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
90
1
26.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
91
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
92
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
93
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
94
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
95
4
20.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
96
1
26.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
97
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
98
1
26.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
99
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
102
3
7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
103
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
104 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
105
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107
4
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
108
5
12.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110
11
12.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
111
8
15.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
112
18
9.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
113
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
114
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
115
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
116
12
12.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
117
18
9.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
118
4
7.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankingu
119
15
10.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
120
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
121
3
14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
122
3
14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
123 10 13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
124 9 14.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
125 3 21.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
126 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
128 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
129 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
130 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
131 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
132 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
133 12 12.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankingu
134 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
135 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
136 12 12.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
137 30 6.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
138 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
139 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
140 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
141 10 13.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
142 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
143 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
144 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
145 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
146 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
147 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
148 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
149 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
150 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
151 1 18.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
152 1 26.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
153 4 20.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
154 3 7.50 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankingu
155 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
156 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
157 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
158 2 23.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
159 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
160 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
161 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
162 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
163 3 21.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
164 3 14.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
165 2 16.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
166 5 18.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
167 3 7.50 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu
168 5 18.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
169 5 18.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
170 8 15.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
171 4 13.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
172 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
173 5 12.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
174 17 9.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
175 13 11.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
176 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Bormio Bormio C Liczone do rankingu
177 5 12.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
178 1 10.00 03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant Isolaccia C Liczone do rankingu
179 1 10.00 05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant San
Lugano
C Liczone do rankingu
180 7 5.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
181 5 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu