Tomasiuk Mikołaj

Data wstąpienia
2011-09-01
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1999
Suma punktów
253.50
Liczba startów
33
Ranking-miejsce
215

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 29 6.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
3 37 5.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
4 29 6.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
5 dsq 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
6 26 6.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
12
4
13.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14
6
6.00 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
15
30
6.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
16
22
7.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
17
34
5.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
18
32
5.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
19 29 6.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
20 20 8.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
21 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
26 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
27 24 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankingu
28 33 5.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankingu
29 8 9.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
30 31 5.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
31 36 5.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
32 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 10 4.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
35 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 13 6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 18 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 15 5.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu