Szewczyk Julia

Szewczyk Julia

Rocznik: 2005
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2013-06-20
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
1664.50
Liczba startów
133
Ranking-miejsce
32
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 16 10.00 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
2 14 11.00 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
3 21 7.50 MPP - V edycja - SL Czarna Góra A Liczone do rankingu
4 20 8.00 MPP - V edycja - SL Czarna Góra A Liczone do rankingu
5 18 9.00 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
6 16 10.00 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
7 17 9.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
8 26 6.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
9 28 6.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
10 13 11.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
11 21 7.50 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
12 25 6.50 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
13 19 8.50 MPP - I edycja - SL Suche A Liczone do rankingu
14 16 10.00 MPP - I edycja - SL Suche A Liczone do rankingu
15 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 2 16.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 3 14.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 22 7.00 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B SL Szczyrk A Liczone do rankingu
24 17 9.50 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B Kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
25 25 6.50 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B GS Szczyrk A Liczone do rankingu
26 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Szczyrk A Liczone do rankingu
27 21 7.50 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
28 17 9.50 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
29 5 6.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
30 17 9.50 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
31 20 8.00 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
32 23 7.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 24 7.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 11 12.50 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
35 11 12.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
36 26 6.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
37 21 7.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
38 10 13.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
39 10 13.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
40 25 6.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
41 15 10.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
42 17 9.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
43 19 8.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
44 13 11.50 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
45 14 11.00 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
46 10 13.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
47 19 8.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
48 12 12.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
49 22 7.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
50 15 10.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
51 23 7.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
52 22 7.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
53 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
54 20 8.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
55 26 6.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
56 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV eliminacja GS Jurgów B Liczone do rankingu
57 14 11.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
58 11 12.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 10 13.00 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
60 19 8.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
61 17 9.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
62 25 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
63 19 8.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
64 8 15.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
65 14 11.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
66 11 12.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
67 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
68 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
69 10 13.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
70 13 11.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
71 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
72 12 12.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
73 17 9.50 XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
74 30 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
75 25 6.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
76 14 5.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
77 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
78 26 6.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
79 17 9.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
80 16 10.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 5 18.50 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 5 18.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
83 26 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
84 4 20.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
85 7 16.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
86 13 11.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
87 19 8.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 10 13.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
89 11 12.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
90 6 17.00 XXIX Liga MOZN - IV eliminacja (SL) Suche A Liczone do rankingu
91 5 18.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
92 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
93 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
94 6 17.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
95 2 23.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
96 4 20.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
97 3 21.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
98 8 15.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
99 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
100 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
101 5 18.50 XXVII Liga MOZN II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
102 8 15.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
103 4 20.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
104 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
105 1 18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
106
1
26.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
107
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 1 18.00 NPM IV eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
112 2 16.00 NPM III eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
113 16 10.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
114
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
115
2
23.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
116
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
117
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
118 20 8.00 XXVI LIGA MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
119
3
21.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
120 10 13.00 XXVI LIGA MOZN - IV edycja Jurgów A Liczone do rankingu
121
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
122
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
123 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
124
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
125
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
126
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
127
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
128
7
16.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
129
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
130
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
131 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
132 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
133
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
134
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
135
6
11.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
136
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu