1401 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Senior | Starsi |
1402 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Starsi |
1403 |
FIS |
FIS Race - GS |
Szczawnica, POL |
|
Starsi |
1404 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Starsi |
1405 |
FIS |
FIS Race - SL |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Senior | Starsi |
1406 |
FIS |
FIS Qualifications - SL |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Starsi |
1407 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1408 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1409 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1410 |
B |
09 - WOM - sl.carvingowy |
Szczęśliwice |
|
|
1411 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - II ELIMINACJA - GS; Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1412 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
1413 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1414 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1415 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1416 |
C |
09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1417 |
B |
B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom |
Szczęśliwice |
|
|
1418 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1419 |
B |
02 - WOM - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1420 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1421 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1422 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1423 |
B |
08 - WOM - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
|
1424 |
B |
XXI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1425 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1426 |
B |
XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1427 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1428 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1429 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1430 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1431 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1432 |
B |
01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1433 |
B |
21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1434 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1435 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
1436 |
B |
07 - WOM -gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1437 |
B |
XXI WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - I ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1438 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS, Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1439 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1440 |
B |
XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1441 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1442 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1443 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1444 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1445 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1446 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1447 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1448 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1449 |
B |
Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1450 |
B |
06 - WOM -slalom |
Szczęśliwice |
|
|
1451 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2022 - Slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1452 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - IV ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1453 |
B |
08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał |
Szczęśliwice |
|
|
1454 |
B |
10 - WOM - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
|
1455 |
C |
C01-Religa Cup - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1456 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1457 |
B |
01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. |
Szczęsliwice |
|
|
1458 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1459 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1460 |
B |
IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1461 |
B |
Zawody o Puchar Krecika |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1462 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1463 |
D |
Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1464 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2022 - Kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1465 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race; Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1466 |
B |
09 - WOM -slalom |
Szczęśliwice |
|
|
1467 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
1468 |
D |
02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1469 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1470 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1471 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1472 |
B |
XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1473 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2022 - GS |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1474 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2023 - Slalom Carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1475 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1476 |
B |
08 - WOM - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1477 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1478 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1479 |
B |
Mistrzostwa Warszawy w slalomie równoległym -PGS |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1480 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1481 |
B |
XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1482 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2022 - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1483 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2023 - SL |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1484 |
B |
07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1485 |
B |
07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał |
Szczęśliwice |
|
|
1486 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1487 |
D |
01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1488 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1489 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1490 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1491 |
B |
XXI Warszawska Liga Narciarska - FINAŁ - GS, KOMBI RACE |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1492 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1493 |
B |
IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1494 |
B |
06 - WOM - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
|
1495 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1496 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1497 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1498 |
B |
XXI Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1499 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1500 |
B |
IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |