Zawody
Lp. | Klasa | Miejsce zawodów | Data rozpoczęcia | Grupy wiekowe | |
---|---|---|---|---|---|
1001 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant | CSN Szczęśliwice | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi | |
1002 | B | 43 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS | Suche | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi | |
1003 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kasprowy Wierch | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1004 | B | 06 - Puchar Rodzinny - gigant | Kasprowy Wierch |
||
1005 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy | Szczęśliwice | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | |
1006 | B | XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race | CSN Szczęśliwice | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | |
1007 | B | 41 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS | Jurgów | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi | |
1008 | B | XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.7-10) | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1009 | B | XXI Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS | Szczęśliwice | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi | |
1010 | B | NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant | Białka Tatrzańska | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1011 | B | IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1012 | B | 05 - WOM - kombinacja | Szczęśliwice | ||
1013 | B | III eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | ||
1014 | B | II eliminacja Ligi Szkolnej | Warszawa | ||
1015 | B | NPM IV eliminacja | Jurgów | Junior Młodszy | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | |
1016 | B | XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi | |
1017 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL | CSN Szczęśliwice | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi | |
1018 | B | XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS | CSN Szczęśliwice | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi | |
1019 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1020 | B | 10 - NPM - Eliminacja II | Krynica | ||
1021 | B | B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant | Kluszkowce | ||
1022 | B | XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1023 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja | Szczęśliwice | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | |
1024 | B | Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Polana Szymoszkowa | Junior Młodszy | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1025 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica Białczańska | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1026 | B | XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS | CSN Szczęśliwice | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1027 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL | CSN Szczęśliwice | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi | |
1028 | B | XXXIII Liga MOZN - V edycja -SL (gr.7-10) | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1029 | B | Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Białka Tatrzańska | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1030 | B | Puchar Kubusia | Długa Polana | Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze | |
1031 | B | 06 - Puchar Rodzinny | Kasprowy Wierch |
||
1032 | B | 05-NPW - II - gigant | Kluszkowce | ||
1033 | B | B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant | Szczęśliwice | ||
1034 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja | Szczęśliwice | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | |
1035 | B | XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom | CSN Szczęśliwice | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1036 | B | XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS | Jurgów | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi | |
1037 | B | 41 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS | Suche | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi | |
1038 | B | NPM - II eliminacja - gigant | Czarna Góra | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1039 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race | Szczęśliwice | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | |
1040 | B | 04 - WOM - slalom | Szczęśliwice | ||
1041 | B | 02 - NPW II eliminacja-gigant | Palenica | ||
1042 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kluszkowce | ||
1043 | B | I elim. Ligi Szkolnej | Warszawa | ||
1044 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja | CSN Szczęśliwice | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi | |
1045 | B | XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race | CSN Szczęśliwice | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi | |
1046 | B | XXXV Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.7-10) | Długa Polana | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1047 | B | X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant | Szczęśliwice | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1048 | B | 09 - NPM - Eliminacja I | Krynica | ||
1049 | B | XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 | Szczęśliwice | Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1050 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race | Szczęśliwice | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | |
1051 | B | NPM I eliminacja | Jurgów | Młodzik | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1052 | B | XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1053 | B | XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR | CSN Szczęśliwice | Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1054 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy | CSN Szczęśliwice | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi | |
1055 | B | XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) | Jurgów | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1056 | B | 05 - NPW - IV eliminacja - gigant | Kasprowy Wierch |
||
1057 | B | 04-NPW - I - gigant | Kluszkowce | ||
1058 | B | B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant | Szczęśliwice | ||
1059 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race | Szczęśliwice | Krasnale | Młodsi | Dzieci Starsze | |
1060 | B | XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant | CSN Szczęśliwice | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1061 | B | XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy | CSN Szczęśliwice | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi | |
1062 | B | XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS | Suche | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi | |
1063 | B | XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.7-10) | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1064 | B | NPM - I eliminacja - gigant | Czarna Góra | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1065 | B | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy | Szczęśliwice | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1066 | B | 03 - WOM - kombi race | Szczęśliwice | ||
1067 | B | 04 - NPW IV eliminacja-gigant | Kasprowy Wierch |
||
1068 | FIS | Zawody FIS - GS | Kouty/CZE | Dzieci Młodsze | Junior | |
1069 | FIS | Zawody FIS - SL | Sugarloaf, ME, USA | Dzieci Młodsze | Junior | |
1070 | FIS | Mistrzostwa Polski - SG | Skrzyczne Szczyrk POL | Krasnale | Starsi | Junior | |
1071 | FIS | Zawody FIS - SL | Sugarbush/Mt. Ellen, VT, USA | Krasnale | Starsi | Junior | |
1072 | FIS | FIS Race - SG | Sugarloaf, ME, USA | Krasnale | Junior | Starsi | |
1073 | FIS | University Race - GS | Bílá, CZE | Krasnale | Junior | Starsi | |
1074 | FIS | FIS Race - SL | Hinterstoder, AUT | Krasnale | Junior | Starsi | |
1075 | FIS | FIS Race - GS | Gore Mountain, USA | Dzieci Młodsze | Junior | |
1076 | FIS | FIS Race - SL | Strbske Pleso, SVK | Dzieci Młodsze | Junior | |
1077 | FIS | Citizen - SL | Spindleruv Mlyn, CZE | Krasnale | Starsi | Junior | |
1078 | FIS | FIS Race - SG | Sugarloaf, USA | Junior | Starsi | |
1079 | FIS | FIS Race - GS | Attitash Mountain Resort, USA | Junior | Starsi | |
1080 | FIS | FIS Race - GS | Rogla, SLO | Senior | |
1081 | FIS | National Championships - Alpine Combined | Szczyrk, POL | Junior | Senior | Starsi | |
1082 | FIS | National Junior Championships - SL | Hochfuegen, AUT | Junior | Senior | Starsi | |
1083 | FIS | National Championships - SL | Strbskkie Pleso, SVK | Junior | Senior | Starsi | |
1084 | FIS | Zawody FIS - SL | Sugarbush/USA | Dzieci Młodsze | Junior | |
1085 | FIS | Zawody FIS - SL | Proctor (Blackwater), NH, USA | Dzieci Młodsze | Junior | |
1086 | FIS | Zawody FIS - SG | Burke Mtn, VT, USA | Dzieci Młodsze | Junior | |
1087 | FIS | Zawody FIS - GS | EL Colorado CHI | Krasnale | Starsi | Junior | |
1088 | FIS | Zawody FIS - SL | Albrechtice v Jizerskych horach CZE | Krasnale | Starsi | Junior | |
1089 | FIS | Zawody FIS - SL | Killington, USA | Krasnale | Starsi | Junior | |
1090 | FIS | Nor-Am Cup - SL | Panorama, BC, CAN | Krasnale | Starsi | Junior | |
1091 | FIS | FIS Race - GS | Mount Sunapee, NH, USA | Krasnale | Junior | Starsi | |
1092 | FIS | South American Cup - GS | El Colorado, CHI | Krasnale | Junior | Starsi | |
1093 | FIS | FIS Race - SL | Proctor Ski Area, USA | Dzieci Młodsze | Junior | |
1094 | FIS | FIS Race - SL | Białka Tatrzańska, POL | Junior | Starsi | |
1095 | FIS | FIS Race - SL | Strbske Pleso, CZE | Junior | Starsi | |
1096 | FIS | FIS Race - GS | Alyeska Resort, USA | Junior | Starsi | |
1097 | FIS | FIS Race - SL | Proctor Ski Area, USA | Junior | Starsi | |
1098 | FIS | European Cup - GS | Ponte di Legno, ITA | Junior | Senior | Starsi | |
1099 | FIS | FIS Race - SG | Bischofswiesen-Goetschen, GER | Junior | Senior | Starsi | |
1100 | FIS | Zawody FIS - SL | Spindleruv Mlyn - Stoh CZE | Dzieci Młodsze | Junior |