Dziedzic Karol

Data wstąpienia
2011-09-15
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
755.50
Liczba startów
73
Ranking-miejsce
96

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 6 17.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
2 8 15.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
3 2 16.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
4 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankignu
5 dnf 0.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
6 6 17.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
7 4 20.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
8 7 16.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
9 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankignu
10 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankignu
11 dsq 0.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankignu
12 6 17.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
13 14 11.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
14 11 12.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankignu
15 16 10.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
16 2 8.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
17 7 16.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
18 4 20.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
19 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankignu
24 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 21 7.50 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
27 28 6.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
28 12 12.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
29 29 6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
30 21 7.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
31 24 7.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
32 16 10.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
33 26 6.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
34 27 6.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
35 5 6.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
36 13 11.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
37 10 7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
38 16 4.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
39 15 10.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
40 19 8.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
41 22 7.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
42 29 6.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
43 15 10.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
44 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 17 4.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
47 15 5.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 10 7.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
49 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
51 2 16.00 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankignu
52 4 13.50 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankignu
53 27 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 19 8.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
55 13 11.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
56 46 5.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
57 9 14.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
58 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
59 11 7.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
60 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
61 16 10.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
62 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
63
26
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
64
26
6.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
65
10
7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
66
7
10.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
67
3
7.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankignu
68
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
69
15
5.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
70
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
71
4
20.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
72 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
73
10
7.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75
20
8.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
76
5
12.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankignu
77 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
78 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
79 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankignu
80 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu