XXX Liga MOZN - V eliminacja GS

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Suche
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Młodzik
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Sosnowski Mikołaj 26.00 2004
7 Korczak Tomek 16.00 2004
8 Kierkowski Juliusz 15.00 2004
9 Bartczak Leopold 14.00 2004
28 Bors Iwo 6.00 2005
31 Hakizimana Antoni 5.50 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Bańdo Magdalena 23.50 2005
13 Szewczyk Julia 11.50 2005
20 Hołówka Urszula 8.00 2005
26 Spurtacz Daniela 6.50 2005
28 Gmur Natasza 6.00 2005
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ziółkowski Kazimierz 26.00 2007
4 Szeląg Grzegorz 20.00 2006
6 Burkiewicz Bartosz 17.00 2006
9 Bączkowski Bartosz 14.00 2006
14 Dziedzic Karol 11.00 2006
25 Żardecki Andrzej 6.50 2006
47 Jaworski Krystian 5.50 2007
50 Gołębicki Jeremi 5.50 2006
53 Barchoń Jan 5.50 2007
55 Dobrowolski Jan 5.50 2007
dsq Borkowski Maciej 0.00 2006
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Dębicka Karolina 23.50 2006
13 Boryczka Matylda 11.50 2006
15 Macyszyn Alicja 10.50 2007
16 Kostyra Joanna 10.00 2006
20 Tomanek Lena 8.00 2006
25 Rodawska Hanna 6.50 2006
27 Miłosz Zofia 6.50 2006
37 Zalewska Helena 5.50 2006
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Bączkowska Eliza 20.00 2008
29 Cichal Julia 6.00 2008
31 Moritz Helena 5.50 2009
43 Latoszek Anna 5.50 2009
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
6 Miłosz Jan 17.00 2009
12 Bujnowski Aleksander 12.00 2008
47 Grabowski Michał 5.50 2009
50 Chyliński Kajetan 5.50 2009
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
8 Zdort Leopold 15.00 2010
11 Komierowski Jerzy 12.50 2010
12 Miłosz Feliks 12.00 2011
15 Olesiński Feliks 10.50 2010
19 Kosak Szymon 8.50 2010
dsq Moritz Ignacy 0.00 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
11 Traczyńska Magdalena 12.50 2010
12 Zdort Jadwiga 12.00 2011
18 Chylińska Antonina 9.00 2011
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
9 Wójcik Aleksandra 14.00 2003
13 Bubieńczyk Aleksandra 11.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
20 Bartler Jakub 8.00 2003
36 Olszewski Jerzy Mikołaj 5.50 2002