Otwarte Mistrzostwa Warszawy

Sezon
Sezon 2016/2017
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Kotelnica Białczańska
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dominiewska Joanna 1124 18.00 2002
2 Rewerelli Melania 1084 16.00 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Olszewski Filip 1237 18.00 2001
4 Michalski Stefan 1172 13.50 2002
7 Zalewski Szymon 1127 10.50 2002
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Derwinis Ewa 878 18.00 1965
2 Ostrowska Katarzyna 332 16.00 1994
2 Dębicka Anna 1533 16.00 1978
3 Blauth Katarzyna 348 14.50 1993
3 Blauth Monika 759 14.50 1966
4 Derwinis Katarzyna 344 13.50 1994
6 Stefańczyk Aleksandra 402 11.50 1989
7 Lejk Anna 383 10.50 1989
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Kubasiewicz Antoni 386 16.00 1994
4 Marzec Tomasz 990 13.50 1956
4 Macyszyn Marek 787 13.50 1976
6 Kowalski Bartłomiej 812 11.50 1960
7 Kierkowski Jarosław 1367 10.50 1973
8 Rewerelli Tomasz 1320 9.50 1962
8 Szeszko Cezary 1362 9.50 1966
9 Blauth Marcin 697 8.50 1959
10 Dziedzic Stanisław 1027 7.50 1963
12 Rymar Stanisław 706 6.50 1941
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Helena 701 18.00 1999
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Bryk Antoni 1382 14.50 2000
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Szewczyk Julia 1406 18.00 2005
2 Hołówka Urszula 1511 16.00 2005
4 Kostyra Joanna 1498 13.50 2006
6 Dębicka Karolina 1502 11.50 2006
8 Wójcik Zofia 1402 9.50 2005
14 Zalewska Helena 1340 5.50 2006
15 Masztakowska Julia 1443 5.00 2006
16 Miłosz Zofia 1458 4.50 2006
18 Bubieńczyk Zofia 1424 4.50 2006
19 Gmur Natasza 1510 4.00 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 1438 18.00 2006
2 Bryk Bernard 1383 16.00 2005
3 Bors Iwo 1399 14.50 2005
7 Bączkowski Bartosz 1393 10.50 2006
8 Dobrowolski Stefan 1516 9.50 2005
10 Dziedzic Karol 1333 7.50 2006
11 Matejek Michał 1327 7.00 2005
16 Wójcik Piotr 1476 4.50 2005
17 Wojtasik Wojciech 1528 4.50 2005
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
2 Michałowska Aleksandra 1337 16.00 2003
3 Bubieńczyk Aleksandra 1349 14.50 2003
4 Bartkowska Iga 1273 13.50 2004
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 1184 18.00 2003
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 16.00 2004
3 Kierkowski Juliusz 1289 14.50 2004
7 Macyszyn Maksymilian 1434 10.50 2004
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Macyszyn Alicja 1448 18.00 2007
3 Bączkowska Eliza 1397 14.50 2008
5 Gełeta Maja 1442 12.50 2008
7 Zalewska Zofia 1417 10.50 2008
14 Wojtasik Wiktoria 1527 5.50 2007
dnf Parnas Nina 1420 0.00 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Michałowski Beniamin 1353 16.00 2007
4 Dobrowolski Jan 1517 13.50 2007
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
10 Moritz Helena 1491 7.50 2009
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
16 Chyliński Kajetan 1495 4.50 2009
17 Opaliński Maks 1496 4.50 2009
21 Moritz Ignacy 1492 4.00 2010
dnf Miłosz Jan 1457 0.00 2009
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
22 Chylińska Antonina 1519 3.50 2011