Bryk Bernard

Rocznik: 2005
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2012-09-27
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
1703.50
Liczba startów
124
Ranking-miejsce
25
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 11 7.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 41 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 25 6.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
5 dnf 0.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
6 39 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
7 35 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
8 33 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
9 41 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
10 39 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
11 45 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
12 31 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
13 18 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
14 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
15 5 18.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
16 24 7.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
17 34 5.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
18 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 4 20.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
28 17 9.50 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
29 4 20.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
30 13 11.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
31 4 20.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankignu
32 2 23.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
33 5 18.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
34 4 20.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
35 6 17.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
36 4 20.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
37 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
38 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
39 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
40 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
41 1 26.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
42 23 7.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
43 3 21.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
44 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
48 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
50 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
51 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 12 12.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
55 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
56 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
57 13 11.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
58 22 7.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
59 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
60 7 16.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
61 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
64 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
68 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
69 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70
1
18.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
71
1
18.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
72
1
26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
73
38
5.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
74
3
21.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
75
2
23.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
76
2
23.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
77
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
78
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
79
5
18.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
80
2
23.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
81
2
23.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
82
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
83 1 26.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
84 1 26.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
85 dnf 0.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
86 1 26.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
87
20
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
90
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
93 19 8.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
94
20
8.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
95
13
11.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
96
8
9.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
97
9
8.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
98
13
11.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
99
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
100
8
9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
101
9
8.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
102
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
103
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
104
11
12.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
105
8
15.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
106
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
107
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
109
6
6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
110
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112
11
7.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113
12
6.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
114
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
115
3
21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
116
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
117
7
16.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
118
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
119
6
11.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
120
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
121
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
122
11
12.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
123
5
6.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
124
8
15.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
125 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
126 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
127 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
128 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
129 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
130 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
131 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu