Bryk Antoni
Data wstąpienia
2012-09-27
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2000
Suma punktów
372.00
Liczba startów
33
Ranking-miejsce
192
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 14.50 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica Białczańska | B | Liczone do rankingu | |
2 | 6 | 11.50 | XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika | Suche | B | Liczone do rankingu | |
3 | 3 |
14.50 | NPM IV eliminacja | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
4 | 1 |
18.00 | NPM III eliminacja | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
5 | 2 |
16.00 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica | B | Liczone do rankingu | |
6 | 5 |
12.50 | Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Suche | B | Liczone do rankingu | |
7 | 22 | 7.00 | MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
8 | 29 | 6.00 | MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
9 | 9 | 8.50 | NPM II eliminacja | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
10 | 3 |
14.50 | XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
11 | 2 |
16.00 | XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
12 | 1 |
18.00 | XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
13 | 5 |
12.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant | Szczęśliwice | B | Nie liczone do rankingu | |
14 | 4 |
13.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
15 | 5 |
12.50 | XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
16 | 6 |
11.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
17 | 7 |
10.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
18 | 1 |
18.00 | XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
19 | 1 |
18.00 | Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
20 | 26 | 6.50 | Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
21 | 27 | 6.50 | Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
22 | 7 |
5.50 | Zawody obozowe | Sappada | C | Liczone do rankingu | |
23 | 25 |
6.50 | Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
24 | 35 |
5.50 | Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS | Rytro | A | Liczone do rankingu | |
25 | 5 | 12.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
26 | 5 | 12.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
27 | 6 | 6.00 | Zawody obozowe | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
28 | 5 | 12.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
29 | 8 | 9.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
30 | 10 | 7.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
31 | 7 | 10.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
32 | 7 | 10.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
33 | 10 | 7.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | B | Nie liczone do rankingu | |
34 | 9 | 8.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
35 | 7 | 10.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu |