Bors Iwo

Data wstąpienia
2013-02-15
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
916.50
Liczba startów
85
Ranking-miejsce
82

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 30 6.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 39 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
5 24 7.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
6 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
7 28 6.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
8 39 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
9 30 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
10 17 4.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
11 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
12 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 11 7.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 3 21.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
17 10 13.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
18 15 10.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
19 25 6.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
20 21 7.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
21 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
22 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
23 4 13.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
24 11 12.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
25 17 9.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
26 16 10.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
27 15 10.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
28 24 7.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
29 12 12.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
30 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
34 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
36 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 19 8.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
39 13 11.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
40 19 8.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
41 15 10.50 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankignu
42 11 3.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
43 20 8.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
44 31 5.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
45 17 9.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
46 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 11 7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
52 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
54
4
13.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
55
3
14.50 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
56
10
13.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
57
11
12.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
58
6
17.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
59
3
21.50 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
60
8
15.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
61
6
17.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
62
11
12.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
63
6
17.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
64
11
12.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
65
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
66 14 11.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
67 7 16.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
68
2
16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
69
2
16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
70
2
23.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
71
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
10
7.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77
16
10.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
78
7
5.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
79
18
9.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
80
27
6.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
81
20
8.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
82
10
13.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
83 9 4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
84
9
4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
85
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88
14
5.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
90
7
16.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
91
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
92
4
13.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankignu