Michałowski Beniamin

Data wstąpienia
2011-10-05
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2007
Suma punktów
990.00
Liczba startów
80
Ranking-miejsce
72

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 4 7.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
3 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 8 15.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
10 7 16.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
11 17 9.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
12 8 15.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
13 6 17.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
14 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
15 3 14.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
16 7 16.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
17 15 10.50 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
18 3 21.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
19 3 21.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
20 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
21 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
26 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 16 10.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
29 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
30 27 6.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
31 20 8.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
32 18 9.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
33 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
36 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38
9
14.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
39 6 17.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
40
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
43
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47
14
5.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
48
13
6.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
49
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
50
1
26.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
51
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52
12
6.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
54
12
3.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
55
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59
4
13.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków III Murzasichle B Liczone do rankignu
60
17
9.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
61
3
14.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankignu
62 5 12.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankignu
63
3
14.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I Nosal B Liczone do rankignu
64 10 13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
65 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
66 9 14.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
67 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
70 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 2 23.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal A Liczone do rankignu
75 4 20.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Murzasichle A Liczone do rankignu
76 1 10.00 Zawody obozowe - przedszkole przedświąteczne Zakopane C Liczone do rankignu
77 16 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
80 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu