Bączkowski Bartosz

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2012-11-21
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1126.50
Liczba startów
92
Ranking-miejsce
59
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 7 10.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 8 15.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
3 3 14.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
4 7 16.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
5 1 26.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankignu
6 1 26.00 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankignu
7 1 26.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
8 4 20.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
9 2 23.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
10 3 21.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
11 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankignu
12 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankignu
13 6 17.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankignu
14 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
15 9 14.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
16 8 15.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankignu
17 18 9.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
18 3 7.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
19 4 20.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
20 13 11.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
21 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 11 7.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 13 11.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
28 21 7.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
29 6 17.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
30 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
31 8 9.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
32 13 11.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
33 16 10.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
34 25 6.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
35 6 17.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
36 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
40 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
42 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
43 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 16 10.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
46 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
47 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
48 9 8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
49 4 13.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
50 10 13.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
51 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
52 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
53 9 14.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
57 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61
25
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
62
23
7.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
63
15
10.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
64
19
8.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
65
1
10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankignu
66 29 6.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
67 28 6.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
68
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70
7
5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
71
20
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75
6
17.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
76
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
77
17
4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
78
16
4.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
79
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
80
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
81
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
82
5
18.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
83
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
86
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
87 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 3 14.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków III Murzasichle B Liczone do rankignu
91 dsq 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
92
2
16.00 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankignu
93 2 16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankignu
94
2
16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I Nosal B Liczone do rankignu
95 10 13.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
96 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
97 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
98 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu