Derwinis Katarzyna

Derwinis Katarzyna

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
1691.50
Liczba startów
141
Ranking-miejsce
26
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
2 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
3 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
4 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
5
6
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
6 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
8 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
9 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 4 13.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
13 13 11.50 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
14 13 11.50 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
15 16 10.00 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
16 18 9.00 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
17 36 9.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
18 33 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
19 3 14.50 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 8 9.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 66 2.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 1 18.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 73 2.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 5 12.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
25 4 13.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
26 6 17.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
27 dnf 0.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
28 2 23.50 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
29 13 11.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
30 11 12.50 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
31 15 10.50 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
32 14 11.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
34 8 15.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
35 5 18.50 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
36 3 21.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
37 2 16.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
38 2 16.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
39 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
40 21 13.00 02 - Zawody FIS - Ricky - gigant Ricky F Liczone do rankignu
41 16 15.50 01 - Zawody FIS - Ricky - slalom Ricky F Liczone do rankignu
42 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
43 7 16.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
44 6 17.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
45 5 18.50 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
46 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
47 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
48 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
49 8 15.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
50 7 16.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
51 13 11.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
52 12 12.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
53 10 13.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
54 14 11.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
55 8 9.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
56 6 17.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
57 2 16.00 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 4 13.50 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 5 6.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
60 17 9.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
61 dnf 0.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankignu
62 dnf 0.00 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankignu
63 29 6.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankignu
64 26 6.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
65 7 16.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
66 20 8.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
67 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
68 12 12.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
69 10 13.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
70 11 12.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
71 9 14.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
72 6 11.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 11 7.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 4 13.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 11 7.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 9 8.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
77 4 13.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
78 6 11.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
79 7 10.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
80 5 12.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
81 7 16.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
82 7 16.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
83 6 17.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankignu
84 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankignu
85 2 8.50 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
86 23 3.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
87 11 7.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
88 12 6.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
89 24 7.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
90 33 5.50 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankignu
91 20 8.00 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankignu
92 dnf 0.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankignu
93 12 6.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
94 16 4.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
95 7 10.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
96 8 9.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
97 6 11.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
98 25 6.50 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
99 24 7.00 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
100 5 6.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
101 24 7.00 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
102 16 10.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
103 23 7.00 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
104 27 6.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
105 20 8.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
106 dnf 0.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
107 10 4.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
108 1 18.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 2 16.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
110 3 14.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
111 2 16.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
112 9 14.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
113 7 16.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
114 8 15.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
115 3 7.50 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
116 4 7.00 C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane Zakopane C Liczone do rankignu
117 7 16.00 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
118 7 16.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
119 2 16.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
120 3 14.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
121 8 15.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
122 3 14.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
123 4 20.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
124 2 8.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
125 4 13.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
126 4 13.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
127 12 12.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
128 14 11.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
129 8 9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
130 5 12.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
131 5 12.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
132 10 7.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
133 19 8.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
134 7 5.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
135 4 7.00 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
136 20 8.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
137 6 11.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
138 11 7.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
139 14 2.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
140 6 17.00 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
141 4 13.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
142 3 14.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
143 8 9.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
144 4 20.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankignu
145 5 12.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
146 5 18.50 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
147 5 18.50 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankignu
148 7 10.50 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankignu
149 9 8.50 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
150 5 18.50 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankignu
151 1 26.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
152 4 20.00 XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
153 4 13.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
154 5 6.50 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu