Bączkowska Eliza

Data wstąpienia
2013-01-10
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2008
Suma punktów
1621.00
Liczba startów
92
Ranking-miejsce
30

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
3 4 20.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
4 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
5 2 23.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
6 1 26.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
7 2 23.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
8 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankignu
9 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankignu
10 1 26.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankignu
11 4 20.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
12 4 20.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja KR Jurgów A Liczone do rankignu
13 1 10.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
14 2 23.50 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
15 4 20.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
16 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 8 15.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
23 3 21.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
24 9 14.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
25 3 21.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
26 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
27 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
28 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
29 5 18.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
30 10 13.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
31 5 18.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
32 5 18.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
33 12 12.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
34 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
39 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
42 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
43 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
44 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
45 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
46 1 26.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
47 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
48 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
49 8 9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
50 6 11.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
51 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
52 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
53 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
55 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
56 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 dnf 0.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
59 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63 7 16.00 Koziołek Matołek Polana Szymoszkowa A Liczone do rankignu
64
9
14.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
65 7 16.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
66
10
13.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
67 12 12.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
68
10
13.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
69
4
7.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankignu
70 7 16.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
71
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77
12
12.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
78 4 13.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Finał Murzasichle B Liczone do rankignu
79 2 16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II edycja Murzasichle B Liczone do rankignu
80
17
9.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
81 1 18.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I edycja Harenda B Liczone do rankignu
82
15
10.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
83
14
11.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
84
7
16.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
85 1 18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
86 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
87 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88 1 18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89 1 18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90 1 18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91 2 16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków III Murzasichle B Liczone do rankignu
92 dsq 0.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
93
3
14.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankignu
94 1 18.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankignu
95 1 18.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I Nosal B Liczone do rankignu