Wójcik Piotr

Data wstąpienia
2015-06-04
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
190.00
Liczba startów
30
Ranking-miejsce
227

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 15 5.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 9 8.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 38 5.50 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankignu
4 17 9.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
5 38 5.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
6 22 7.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
7 4 20.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
8 49 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
9 48 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
10 10 4.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
11 16 4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
12 13 6.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
13 28 6.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
14 38 5.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
15 41 5.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
16 25 6.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
17 25 6.50 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankignu
18 17 4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
19 19 4.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
20 17 1.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
21 28 6.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
22 52 5.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
23 34 5.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
24 dsq 0.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
25 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 14 2.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
28 19 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 16 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
32 16 4.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
33 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu