Miłosz Jan

Data wstąpienia
2014-12-03
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2009
Suma punktów
1031.50
Liczba startów
55
Ranking-miejsce
66

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 10 13.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
2 5 18.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
3 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
4 5 18.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
5 4 20.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
6 1 26.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
7 2 23.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
8 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankignu
9 1 18.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankignu
10 6 17.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
11 25 6.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja KR Jurgów A Liczone do rankignu
12 8 5.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
13 1 26.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
14 1 26.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
15 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankignu
20 1 26.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
21 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
22 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankignu
23 1 26.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
24 2 23.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
25 3 21.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
26 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
27 1 26.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
28 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
29 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
30 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
31 4 13.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
32 1 26.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
33 1 26.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
34 DSQ 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
35 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
36 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
41 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
44 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
45 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
46 1 10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankignu
47 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
48 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 3 21.50 Koziołek Matołek Polana Szymoszkowa A Liczone do rankignu
55 14 11.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
56
6
17.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
57 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 2 16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
59 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu