Kubasiewicz Antoni

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
1771.50
Liczba startów
154
Ranking-miejsce
23

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
2 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
3 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankignu
5
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
6
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
7
1
18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
8
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
13
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16
2
4.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
17
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
20
3
14.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
21 20 13.50 Zawody FIS - Jasna Jasna F Liczone do rankignu
22 dnf 0.00 Zawody FIS - GS Zakopane F Liczone do rankignu
23 14 11.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - SC Krynica A Liczone do rankignu
24 21 7.50 Mistrzostwa Polski Juniorów - SG Krynica A Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - SL Krynica A Liczone do rankignu
26 20 8.00 Mistrzostwa Polski Juniorów - GS Krynica A Liczone do rankignu
27 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
28 2 16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
29 58 9.00 Zawody FIS - Slalom Szczyrbskie Pleso F Liczone do rankignu
30 33 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
31 42 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
32 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
33 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankignu
34 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
37 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 1 18.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
40 2 16.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
41 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - slalom Krynica A Liczone do rankignu
42 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - superkombinacja Krynica A Liczone do rankignu
43 27 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - supergigant Krynica A Liczone do rankignu
44 18 9.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - gigant Krynica A Liczone do rankignu
45 31 9.00 Zawody FIS - slalom Białka F Liczone do rankignu
46 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Białka F Liczone do rankignu
47 24 11.50 Zawody FIS - slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankignu
48 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Liptovska Teplicka F Liczone do rankignu
49 23 12.00 Zawody FIS - slalom Krynica F Liczone do rankignu
50 31 9.00 Zawody FIS - slalom Krynica F Liczone do rankignu
51 dnf 0.00 Zawody FIS - slalom Liptovska Teplicka F Liczone do rankignu
52 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54 1 18.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
55 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
56 27 6.50 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
57 dnf 0.00 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
58 35 5.50 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
59 dnf 0.00 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
60 54 9.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
61 59 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankignu
62 1 18.00 10 - NPM - Eliminacja II Krynica B Liczone do rankignu
63 1 18.00 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankignu
64 dnf 0.00 02 - Zawody FIS - slalom Spindlerovy
Mlyn
F Liczone do rankignu
65 26 10.50 01 - Zawody FIS - slalom Spnidlerovy
Mlyn
F Liczone do rankignu
66 1 10.00 03 - zawody obozowe - slalom Maso
Corto
C Liczone do rankignu
67 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 1 10.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
69 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 2 16.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 2 16.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 2 16.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
74 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
75 dnf 0.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
76 24 7.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
77 15 10.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
78 16 10.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
79 22 7.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
80 16 10.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
81 15 10.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
82 13 11.50 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
83 19 8.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
84 19 8.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
85 10 13.00 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
86 2 16.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
87 8 9.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
88 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
89 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
90 dnf 0.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
91 9 14.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
92 11 12.50 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
93 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
94 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
95 7 16.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
96 10 13.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
97 6 17.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
98 4 13.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
99 3 14.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
100 25 6.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
101 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
102 20 8.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
103 34 5.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
104 11 12.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
105 12 12.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
106 12 12.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
107 13 11.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
108 17 9.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
109 13 11.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
110 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
111 6 17.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
112 2 8.50 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankignu
113 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
114 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
115 2 4.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
116 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
117 1 5.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
118 9 8.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
119 6 11.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
120 11 7.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
121 29 6.00 16-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
122 28 6.00 15-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankignu
123 6 17.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankignu
124 13 6.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
125 14 5.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
126 1 18.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
127 12 6.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankignu
128 6 11.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankignu
129 11 7.00 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankignu
130 38 5.50 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
131 38 5.50 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankignu
132 37 5.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
133 4 7.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
134 46 5.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankignu
135 33 5.50 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankignu
136 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
137 4 13.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
138 2 16.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
139 2 16.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
140 29 6.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
141 12 12.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
142 8 15.00 A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant Zawoja A Liczone do rankignu
143 4 7.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
144 26 6.50 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
145 2 16.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
146 3 14.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
147 12 12.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
148 2 16.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
149 16 10.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
150 2 8.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
151 4 13.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
152 4 13.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
153 14 5.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
154 15 5.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
155 30 6.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
156 12 6.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
157 17 4.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
158 50 5.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
159 3 7.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
160 8 5.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
161 37 5.50 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
162 38 5.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
163 11 7.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
164 5 6.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
165 11 7.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
166 5 12.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
167 2 8.50 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankignu
168 10 13.00 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankignu
169 3 7.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankignu
170 19 1.00 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankignu
171 13 6.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
172 4 7.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu