Bartkowska Iga

Bartkowska Iga

Rocznik: 2004
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
1216.50
Liczba startów
113
Ranking-miejsce
51
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 28 6.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 2 23.50 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 22 7.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
5 30 6.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
6 26 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
7 10 13.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
8 13 11.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
9 20 8.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
10 17 9.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
11 27 6.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
12 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 6 11.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 14 11.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
20 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
21 12 12.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
22 14 11.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
23 17 9.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
24 17 9.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
25 12 12.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
26 15 10.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
27 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
28 7 10.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
29 DSQ 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
30 12 12.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
31 22 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
32 15 10.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
33 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
34 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
35 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 9 8.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
37 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 18 9.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
42 21 7.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
43 23 7.00 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
44 21 7.50 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
45 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
46 11 12.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
47 11 12.50 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
48 10 13.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
49 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
50 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
54 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
55 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 2 16.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
58
8
15.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
59
13
11.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
60
5
6.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
61 8 15.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
62 22 7.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
63
8
15.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
64
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66
5
6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
67
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
72
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 1 18.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice, Warszawa B Liczone do rankignu
74
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
75
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
76
15
10.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
77
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
78
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
79
16
10.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
80
9
14.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
81
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
82 5 18.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
83
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
84
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
85 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
86
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
87
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89
2
4.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu
90
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92 dsq 0.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
93
16
10.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
94
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
95
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
96
19
8.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
97
15
10.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
98 10 13.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
99 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
100 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
101 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
102 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
103 16 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
104 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
105 15 5.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
106 12 12.00 Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Liczone do rankignu
107 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
108 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 5 6.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
110 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
113 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
114 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankignu
115 13 6.00 Puchar Kubusia Długa Polana B Liczone do rankignu
116 22 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
117 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
118 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
119 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
120 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
121 8 5.00 10 - Przedszkole Narciarskie III - Zakopane Zakopane C Liczone do rankignu