XLI liga zakopiańska III eliminacja

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Kotelnica Białczańska
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Traczyńska Magdalena 1543 26.00 2010
2 Lewińska Maria 1447 23.50 2011
3 Chylińska Antonina 1519 21.50 2011
4 Zdort Jadwiga 1577 20.00 2011
dnf Koncewicz Zofia 1580 0.00 2011
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Olesiński Feliks 1581 26.00 2010
3 Zdort Leopold 1576 21.50 2010
5 Miłosz Feliks 1452 18.50 2011
6 Moritz Ignacy 1492 17.00 2010
9 Kosak Szymon 1555 14.00 2010
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 26.00 2008
3 Sińska Hanna 1500 21.50 2008
4 Moritz Helena 1491 20.00 2009
6 Cichal Julia 1553 17.00 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 1457 26.00 2009
2 Lewiński Franciszek 1413 23.50 2009
3 Opaliński Maks 1496 21.50 2009
4 Chyliński Kajetan 1495 20.00 2009
5 Grabowski Michał 1578 18.50 2009
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 1438 26.00 2006
2 Bączkowski Bartosz 1393 23.50 2006
3 Szeląg Grzegorz 1429 21.50 2006
4 Dziedzic Karol 1333 20.00 2006
7 Trzynski Borys 1404 16.00 2006
8 Borkowski Maciej 1539 15.00 2006
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Dębicka Karolina 1502 23.50 2006
3 Kostyra Joanna 1498 21.50 2006
5 Boryczka Matylda 1422 18.50 2006
6 Rodawska Hanna 1481 17.00 2006
7 Macyszyn Alicja 1448 16.00 2007
10 Tomanek Lena 1394 13.00 2006
11 Miłosz Zofia 1458 12.50 2006
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
4 Olesiński Józef 1583 20.00 2012
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
6 Olesińska Franciszka 1582 17.00 2012