Boryczka Matylda

Boryczka Matylda

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2013-10-02
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1158.50
Liczba startów
101
Ranking-miejsce
55
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 15.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
2 14 11.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
3 7 10.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
4 23 7.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankignu
5 19 8.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankignu
6 9 14.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
7 8 15.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
8 5 18.50 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
9 49 5.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
10 2 16.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankignu
11 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankignu
12 7 16.00 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankignu
13 7 16.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
14 13 11.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
15 12 12.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankignu
16 6 17.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
17 2 8.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
18 2 23.50 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
19 9 14.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
20 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
21 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
22 dsq 0.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 3 7.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankignu
27 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 15 10.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
30 37 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
31 13 11.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
32 14 11.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
33 15 10.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
34 21 7.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
35 27 6.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
36 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
37 8 15.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
38 11 7.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
39 10 13.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
40 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
41 21 7.50 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
42 18 9.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
43 22 7.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
44 12 12.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
45 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
47 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 6 11.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
49 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
50 1 18.00 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankignu
51 2 16.00 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankignu
52 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
53 5 18.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
54 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
55 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
56 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
57 11 12.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
58 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
59 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
60 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
61 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
62 2 8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
63 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
64 4 20.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
65 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
66 14 11.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
67 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
68 2 16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
69 17 9.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
70 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
73 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75
23
7.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
76
23
7.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
77
19
8.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
78 2 16.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79
25
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
80
33
5.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
81
5
12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
82
23
7.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
83
26
6.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
84
14
11.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
85
3
7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
86 29 6.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
87 27 6.50 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
88
14
11.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
89
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
90
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91
5
6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
92
14
11.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
93
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
94
19
4.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
95
20
4.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
96
11
12.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
97 4 7.00 Zawody Obozowe - Isolaccia Isolaccia, ITA C Liczone do rankignu
98
18
4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
99
17
4.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
100
17
9.50 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
101
3
21.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
102
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
103
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
104 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
105
6
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankignu