XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Kluszkowce
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Młodzik
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 1438 26.00 2006
3 Szeląg Grzegorz 1429 21.50 2006
4 Bączkowski Bartosz 1393 20.00 2006
6 Dziedzic Karol 1333 17.00 2006
14 Ziółkowski Kazimierz 1446 11.00 2007
31 Trzynski Borys 1404 5.50 2006
35 Jaworski Krystian 1565 5.50 2007
41 Borkowski Maciej 1539 5.50 2006
56 Dobrowolski Jan 1517 5.50 2007
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Kostyra Joanna 1498 23.50 2006
7 Macyszyn Alicja 1448 16.00 2007
8 Boryczka Matylda 1422 15.00 2006
9 Dębicka Karolina 1502 14.00 2006
27 Miłosz Zofia 1458 6.50 2006
37 Masztakowska Julia 1443 5.50 2006
dnf Rodawska Hanna 1481 0.00 2006
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Bączkowska Eliza 1397 23.50 2008
13 Sińska Hanna 1500 11.50 2008
19 Cichal Julia 1553 8.50 2008
26 Moritz Helena 1491 6.50 2009
31 Wewiórska Lena 1513 5.50 2009
32 Dałek Antonina 1573 5.50 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
4 Miłosz Jan 1457 20.00 2009
25 Bujnowski Aleksander 1416 6.50 2008
37 Masztakowski Franciszek 1444 5.50 2009
42 Opaliński Maks 1496 5.50 2009
44 Lewiński Franciszek 1413 5.50 2009
51 Grabowski Michał 1578 5.50 2009
52 Chyliński Kajetan 1495 5.50 2009
56 Pacynko David 1542 5.50 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
9 Zdort Leopold 1576 14.00 2010
11 Olesiński Feliks 1581 12.50 2010
14 Komierowski Jerzy 1568 11.00 2010
17 Miłosz Feliks 1452 9.50 2011
26 Kosak Szymon 1555 6.50 2010
32 Moritz Ignacy 1492 5.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
12 Koncewicz Zofia 1580 12.00 2011
14 Traczyńska Magdalena 1543 11.00 2010
16 Lewińska Maria 1447 10.00 2011
17 Zdort Jadwiga 1577 9.50 2011
22 Chylińska Antonina 1519 7.00 2011
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
13 Dałek Alicja 1572 11.50 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
16 Wewiórski Adam 1512 10.00 2004
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
15 Olesińska Franciszka 1582 10.50 2012
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
34 Olesiński Józef 1583 5.50 2012