XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Anna 1533 18.00 1978
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Kosak Anna 1554 18.00 2012
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
dsq Mostowski Leon 1538 0.00 2012
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Kostyra Joanna 1498 18.00 2006
2 Dębicka Karolina 1502 16.00 2006
4 Macyszyn Alicja 1448 13.50 2007
8 Boryczka Matylda 1422 9.50 2006
9 Miłosz Zofia 1458 8.50 2006
10 Rodawska Hanna 1481 7.50 2006
11 Bubieńczyk Zofia 1424 7.00 2006
12 Masztakowska Julia 1443 6.50 2006
13 Wojtasik Wiktoria 1527 6.00 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeląg Grzegorz 1429 18.00 2006
2 Bączkowski Bartosz 1393 16.00 2006
4 Nakwaski Michał 1438 13.50 2006
7 Michałowski Beniamin 1353 10.50 2007
9 Dziedzic Karol 1333 8.50 2006
12 Borkowski Maciej 1539 6.50 2006
13 Jaworski Krystian 1565 6.00 2007
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008
3 Gełeta Maja 1442 14.50 2008
8 Cichal Julia 1553 9.50 2008
11 Moritz Helena 1491 7.00 2009
12 Sińska Hanna 1500 6.50 2008
20 Turmińska Kalina 1551 4.00 2009
dsq Mostowska Nina 1537 0.00 2009
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 1457 18.00 2009
8 Masztakowski Franciszek 1444 9.50 2009
10 Pytel Piotr 1526 7.50 2008
11 Bujnowski Aleksander 1416 7.00 2008
17 Bartler Adam 1423 4.50 2008
20 Hakizimana Jan 1391 4.00 2009
21 Pacynko David 1542 4.00 2008
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
2 Michałowska Aleksandra 1337 16.00 2003
3 Dominiewska Joanna 1124 14.50 2002
4 Bogucka Melania 1350 13.50 2002
5 Solecka Hanna 1277 12.50 2003
6 Bubieńczyk Aleksandra 1349 11.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bartler Jakub 1352 18.00 2003
2 Ejchart Tadeusz 1184 16.00 2003
3 Bartler Michał 1351 14.50 2003
7 Tomanek Jan 1276 10.50 2003
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 18.00 2004
2 Szeląg Piotr 1430 16.00 2004
4 Bryk Bernard 1383 13.50 2005
5 Bańkowski Antoni 1439 12.50 2004
7 Hakizimana Antoni 1356 10.50 2005
8 Bors Iwo 1399 9.50 2005
10 Matejek Michał 1327 7.50 2005
12 Wojtasik Wojciech 1528 6.50 2005
13 Macyszyn Maksymilian 1434 6.00 2004
14 Ciałowicz Antoni 1294 5.50 2004
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Szumańska Joanna 1240 16.00 2005
3 Hołówka Urszula 1511 14.50 2005
4 Bartkowska Iga 1273 13.50 2004
5 Cieśla Maja 1574 12.50 2004
9 Gmur Natasza 1510 8.50 2005
13 Spurtacz Daniela 1566 6.00 2005
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Kosak Szymon 1555 14.50 2010
7 Moritz Ignacy 1492 10.50 2010
15 Dąbrowski Piotr 1560 5.00 2010
18 Bagłaj Franciszek 1562 4.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
32 Kiepiel Hanna 1570 2.00 2010