XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Jurgów
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bańdo Magdalena 1530 26.00 2005
8 Szewczyk Julia 1406 15.00 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
24 Wewiórski Adam 1512 7.00 2004
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Bączkowska Eliza 1397 23.50 2008
9 Moritz Helena 1491 14.00 2009
17 Sińska Hanna 1500 9.50 2008
20 Cichal Julia 1553 8.00 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Miłosz Jan 1457 23.50 2009
31 Lewiński Franciszek 1413 5.50 2009
38 Opaliński Maks 1496 5.50 2009
44 Chyliński Kajetan 1495 5.50 2009
47 Grabowski Michał 1578 5.50 2009
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Dębicka Karolina 1502 21.50 2006
4 Rodawska Hanna 1481 20.00 2006
6 Kostyra Joanna 1498 17.00 2006
21 Tomanek Lena 1394 7.50 2006
27 Miłosz Zofia 1458 6.50 2006
49 Boryczka Matylda 1422 5.50 2006
dsq Macyszyn Alicja 1448 0.00 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Bączkowski Bartosz 1393 21.50 2006
4 Nakwaski Michał 1438 20.00 2006
5 Szeląg Grzegorz 1429 18.50 2006
7 Dziedzic Karol 1333 16.00 2006
12 Ziółkowski Kazimierz 1446 12.00 2007
16 Trzynski Borys 1404 10.00 2006
31 Borkowski Maciej 1539 5.50 2006
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
6 Olesiński Feliks 1581 17.00 2010
15 Miłosz Feliks 1452 10.50 2011
16 Zdort Leopold 1576 10.00 2010
19 Komierowski Jerzy 1568 8.50 2010
23 Kosak Szymon 1555 7.00 2010
31 Moritz Ignacy 1492 5.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
12 Traczyńska Magdalena 1543 12.00 2010
16 Lewińska Maria 1447 10.00 2011
18 Zdort Jadwiga 1577 9.00 2011
20 Koncewicz Zofia 1580 8.00 2011
24 Chylińska Antonina 1519 7.00 2011
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
19 Olesińska Franciszka 1582 8.50 2012
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
24 Olesiński Józef 1583 7.00 2012