XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race

Sezon
Sezon 2016/2017
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Junior Młodszy
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Magdalena 1503 18.00 2009
4 Chmielewska Katarzyna 1523 13.50 2009
DSQ Wewiórska Lena 1513 0.00 2009
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 1457 18.00 2009
4 Hakizimana Jan 1391 13.50 2009
DSQ Guziak Igor 1470 0.00 2010
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Hołówka Urszula 1511 18.00 2005
3 Szumańska Joanna 1240 14.50 2005
4 Dębicka Karolina 1502 13.50 2006
6 Boryczka Matylda 1422 11.50 2006
7 Korczak Luiza 1386 10.50 2006
8 Miłosz Zofia 1458 9.50 2006
12 Zalewska Helena 1340 6.50 2006
13 Modzelewska Nina 1415 6.00 2006
17 Masztakowska Julia 1443 4.50 2006
19 Gmur Natasza 1510 4.00 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bryk Bernard 1383 18.00 2005
2 Szeląg Grzegorz 1429 16.00 2006
3 Bors Iwo 1399 14.50 2005
4 Hakizimana Antoni 1356 13.50 2005
5 Nakwaski Michał 1438 12.50 2006
7 Wojtasik Wojciech 1528 10.50 2005
8 Modzelewski Franciszek 1414 9.50 2006
8 Bączkowski Bartosz 1393 9.50 2006
13 Matejek Michał 1327 6.00 2005
14 Trzynski Borys 1404 5.50 2006
15 Dziedzic Karol 1333 5.00 2006
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 1184 18.00 2003
2 Kierkowski Juliusz 1289 16.00 2004
3 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 14.50 2004
7 Bartler Jakub 1352 10.50 2003
8 Wawrzyniak Mateusz 1410 9.50 2004
9 Bartler Michał 1351 8.50 2003
13 Wewiórski Adam 1512 6.00 2004
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Wójcik Aleksandra 1475 16.00 2003
4 Bubieńczyk Aleksandra 1349 13.50 2003
5 Michałowska Aleksandra 1337 12.50 2003
7 Bartkowska Iga 1273 10.50 2004
9 Solecka Hanna 1277 8.50 2003
10 Szumańska Julia 1286 7.50 2003
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Olszewski Filip 1237 18.00 2001
2 Sosnowski Jan 1137 16.00 2001
4 Zalewski Szymon 1127 13.50 2002
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Bogucka Melania 1350 16.00 2002
3 Rewerelli Melania 1084 14.50 2002
4 Dominiewska Joanna 1124 13.50 2002
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Bączkowska Eliza 1397 16.00 2008
6 Macyszyn Alicja 1448 11.50 2007
7 Gełeta Maja 1442 10.50 2008
8 Wojtasik Wiktoria 1527 9.50 2007
14 Pacałowska Kaja 1380 5.50 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
7 Michałowski Beniamin 1353 10.50 2007
11 Pytel Piotr 1526 7.00 2008
13 Chmielewski Kazimierz 1469 6.00 2007
15 Barchoń Jan 1411 5.00 2007
21 Bartler Adam 1423 4.00 2008
DSQ Bujnowski Aleksander 1416 0.00 2008