VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Kluszkowce
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowski Bartosz 1393 26.00 2006
4 Nakwaski Michał 1438 20.00 2006
6 Ziółkowski Kazimierz 1446 17.00 2007
13 Szeląg Grzegorz 1429 11.50 2006
17 Trzynski Borys 1404 9.50 2006
23 Borkowski Maciej 1539 7.00 2006
dnf Dziedzic Karol 1333 0.00 2006
dnf Jaworski Krystian 1565 0.00 2007
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Dębicka Karolina 1502 23.50 2006
3 Kostyra Joanna 1498 21.50 2006
6 Macyszyn Alicja 1448 17.00 2007
9 Boryczka Matylda 1422 14.00 2006
17 Rodawska Hanna 1481 9.50 2006
22 Miłosz Zofia 1458 7.00 2006
25 Masztakowska Julia 1443 6.50 2006
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
5 Olesińska Franciszka 1582 18.50 2012
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
dsq Olesiński Józef 1583 0.00 2012
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
5 Miłosz Jan 1457 18.50 2009
23 Bujnowski Aleksander 1416 7.00 2008
24 Masztakowski Franciszek 1444 7.00 2009
27 Lewiński Franciszek 1413 6.50 2009
34 Chyliński Kajetan 1495 5.50 2009
35 Opaliński Maks 1496 5.50 2009
40 Pacynko David 1542 5.50 2008
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
14 Sińska Hanna 1500 11.00 2008
16 Moritz Helena 1491 10.00 2009
17 Wewiórska Lena 1513 9.50 2009
18 Dałek Antonina 1573 9.00 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
6 Traczyńska Magdalena 1543 17.00 2010
7 Chylińska Antonina 1519 16.00 2011
15 Lewińska Maria 1447 10.50 2011
16 Zdort Jadwiga 1577 10.00 2011
dsq Koncewicz Zofia 1580 0.00 2011
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
8 Zdort Leopold 1576 15.00 2010
11 Miłosz Feliks 1452 12.50 2011
13 Komierowski Jerzy 1568 11.50 2010
18 Kosak Szymon 1555 9.00 2010
19 Moritz Ignacy 1492 8.50 2010
23 Dąbrowski Piotr 1560 7.00 2010
dsq Olesiński Feliks 1581 0.00 2010