XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Karolina 1502 18.00 2006
4 Boryczka Matylda 1422 13.50 2006
5 Masztakowska Julia 1443 12.50 2006
6 Macyszyn Alicja 1448 11.50 2007
8 Miłosz Zofia 1458 9.50 2006
9 Wojtasik Wiktoria 1527 8.50 2007
12 Bubieńczyk Zofia 1424 6.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dziedzic Karol 1333 18.00 2006
2 Szeląg Grzegorz 1429 16.00 2006
3 Michałowski Beniamin 1353 14.50 2007
4 Nakwaski Michał 1438 13.50 2006
5 Bączkowski Bartosz 1393 12.50 2006
10 Borkowski Maciej 1539 7.50 2006
12 Barchoń Jan 1411 6.50 2007
13 Jaworski Krystian 1565 6.00 2007
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Kosak Anna 1554 18.00 2012
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Anna 1533 18.00 1978
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
3 Bogucka Melania 1350 14.50 2002
4 Bubieńczyk Aleksandra 1349 13.50 2003
5 Michałowska Aleksandra 1337 12.50 2003
6 Dominiewska Joanna 1124 11.50 2002
7 Solecka Hanna 1277 10.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 1184 18.00 2003
2 Bartler Jakub 1352 16.00 2003
4 Bartler Michał 1351 13.50 2003
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008
3 Gełeta Maja 1442 14.50 2008
6 Cichal Julia 1553 11.50 2008
7 Sińska Hanna 1500 10.50 2008
11 Dębicka Magdalena 1503 7.00 2009
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
5 Pytel Piotr 1526 12.50 2008
6 Bujnowski Aleksander 1416 11.50 2008
8 Masztakowski Franciszek 1444 9.50 2009
12 Bartler Adam 1423 6.50 2008
14 Hakizimana Jan 1391 5.50 2009
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 18.00 2004
2 Kierkowski Juliusz 1289 16.00 2004
4 Macyszyn Maksymilian 1434 13.50 2004
5 Hakizimana Antoni 1356 12.50 2005
6 Bryk Bernard 1383 11.50 2005
8 Matejek Michał 1327 9.50 2005
9 Bańkowski Antoni 1439 8.50 2004
12 Wojtasik Wojciech 1528 6.50 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Hołówka Urszula 1511 16.00 2005
4 Szumańska Joanna 1240 13.50 2005
6 Bartkowska Iga 1273 11.50 2004
8 Gmur Natasza 1510 9.50 2005
10 Grzejdziak Alicja 1575 7.50 2005
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Sosnowski Jan 1137 16.00 2001
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Kosak Szymon 1555 14.50 2010
4 Guziak Igor 1470 13.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
dsq Pytel Antonina 1525 0.00 2010