XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant

Sezon
Sezon 2016/2017
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Nie liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Hołówka Urszula 1511 18.00 2005
2 Dębicka Karolina 1502 16.00 2006
3 Szumańska Joanna 1240 14.50 2005
5 Boryczka Matylda 1422 12.50 2006
7 Korczak Luiza 1386 10.50 2006
8 Modzelewska Nina 1415 9.50 2006
9 Miłosz Zofia 1458 8.50 2006
10 Gmur Natasza 1510 7.50 2005
11 Masztakowska Julia 1443 7.00 2006
14 Zalewska Helena 1340 5.50 2006
18 Bubieńczyk Zofia 1424 4.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bryk Bernard 1383 18.00 2005
4 Bors Iwo 1399 13.50 2005
5 Bączkowski Bartosz 1393 12.50 2006
6 Szeląg Grzegorz 1429 11.50 2006
8 Hakizimana Antoni 1356 9.50 2005
9 Nakwaski Michał 1438 8.50 2006
10 Dziedzic Karol 1333 7.50 2006
11 Modzelewski Franciszek 1414 7.00 2006
13 Trzynski Borys 1404 6.00 2006
15 Matejek Michał 1327 5.00 2005
17 Wojtasik Wojciech 1528 4.50 2005
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dominiewska Joanna 1124 18.00 2002
2 Bogucka Melania 1350 16.00 2002
4 Rewerelli Melania 1084 13.50 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Olszewski Filip 1237 16.00 2001
3 Zalewski Szymon 1127 14.50 2002
5 Sosnowski Jan 1137 12.50 2001
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
2 Bubieńczyk Aleksandra 1349 16.00 2003
6 Michałowska Aleksandra 1337 11.50 2003
8 Szumańska Julia 1286 9.50 2003
9 Bartkowska Iga 1273 8.50 2004
11 Solecka Hanna 1277 7.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 1184 18.00 2003
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 16.00 2004
5 Kierkowski Juliusz 1289 12.50 2004
6 Bartler Jakub 1352 11.50 2003
8 Bartler Michał 1351 9.50 2003
10 Wawrzyniak Mateusz 1410 7.50 2004
16 Wewiórski Adam 1512 4.50 2004