XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Anna 1533 18.00 1978
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Kostyra Joanna 1498 18.00 2006
2 Dębicka Karolina 1502 16.00 2006
3 Boryczka Matylda 1422 14.50 2006
6 Miłosz Zofia 1458 11.50 2006
7 Masztakowska Julia 1443 10.50 2006
8 Rodawska Hanna 1481 9.50 2006
10 Wojtasik Wiktoria 1527 7.50 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 1438 18.00 2006
3 Bączkowski Bartosz 1393 14.50 2006
4 Dziedzic Karol 1333 13.50 2006
5 Michałowski Beniamin 1353 12.50 2007
7 Borkowski Maciej 1539 10.50 2006
11 Szeląg Grzegorz 1429 7.00 2006
13 Barchoń Jan 1411 6.00 2007
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Szumańska Joanna 1240 18.00 2005
2 Hołówka Urszula 1511 16.00 2005
6 Gmur Natasza 1510 11.50 2005
7 Spurtacz Daniela 1566 10.50 2005
8 Grzejdziak Alicja 1575 9.50 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeląg Piotr 1430 18.00 2004
2 Kierkowski Juliusz 1289 16.00 2004
3 Bryk Bernard 1383 14.50 2005
4 Matejek Michał 1327 13.50 2005
5 Hakizimana Antoni 1356 12.50 2005
8 Ciałowicz Antoni 1294 9.50 2004
9 Czerwiński Karol 1535 8.50 2005
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
2 Michałowska Aleksandra 1337 16.00 2003
3 Dominiewska Joanna 1124 14.50 2002
4 Bogucka Melania 1350 13.50 2002
5 Bubieńczyk Aleksandra 1349 12.50 2003
6 Szumańska Julia 1286 11.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bartler Jakub 1352 18.00 2003
3 Ejchart Tadeusz 1184 14.50 2003
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Sosnowski Jan 1137 18.00 2001
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 1457 18.00 2009
4 Bujnowski Aleksander 1416 13.50 2008
6 Masztakowski Franciszek 1444 11.50 2009
18 Bartler Adam 1423 4.50 2008
21 Hakizimana Jan 1391 4.00 2009
24 Pacynko David 1542 3.50 2008
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Bączkowska Eliza 1397 16.00 2008
4 Gełeta Maja 1442 13.50 2008
6 Cichal Julia 1553 11.50 2008
16 Mostowska Nina 1537 4.50 2009
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
5 Kosak Szymon 1555 12.50 2010
9 Dąbrowski Piotr 1560 8.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
6 Traczyńska Magdalena 1543 11.50 2010
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
dsq Kosak Anna 1554 0.00 2012