XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Suche
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Blauth Monika 759 18.00 1966
2 Dziedzic Karolina 1355 16.00 1969
3 Dębicka Anna 1533 14.50 1978
3 Kotańska Małgorzata 1297 14.50 1963
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeszko Maxymilian 327 18.00 1995
3 Cąkała Artur 1293 14.50 1964
4 Blauth Marcin 697 13.50 1959
4 Kierkowski Jarosław 1367 13.50 1973
5 Szeszko Cezary 1362 12.50 1966
6 Marzec Tomasz 990 11.50 1956
9 Lewiński Michał 1548 8.50 1972
10 Blanc Michał 1363 7.50 1970
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Karolina 1502 18.00 2006
2 Kostyra Joanna 1498 16.00 2006
3 Macyszyn Alicja 1448 14.50 2007
5 Rodawska Hanna 1481 12.50 2006
6 Miłosz Zofia 1458 11.50 2006
7 Boryczka Matylda 1422 10.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 1438 18.00 2006
2 Dziedzic Karol 1333 16.00 2006
3 Bączkowski Bartosz 1393 14.50 2006
4 Szeląg Grzegorz 1429 13.50 2006
9 Borkowski Maciej 1539 8.50 2006
12 Dobrowolski Jan 1517 6.50 2007
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008
3 Cichal Julia 1553 14.50 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 1457 18.00 2009
2 Lewiński Franciszek 1413 16.00 2009
4 Chyliński Kajetan 1495 13.50 2009
5 Pacynko David 1542 12.50 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Lewińska Maria 1447 18.00 2011
3 Traczyńska Magdalena 1543 14.50 2010
4 Chylińska Antonina 1519 13.50 2011
6 Zdort Jadwiga 1577 11.50 2011
8 Bartczak Helena 1545 9.50 2011
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 1452 18.00 2011
2 Olesiński Feliks 1581 16.00 2010
3 Komierowski Jerzy 1568 14.50 2010
4 Zdort Leopold 1576 13.50 2010
5 Moritz Ignacy 1492 12.50 2010
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Lewiński Maciej 1259 18.00 2003
2 Lewiński Tomasz 1253 16.00 2002
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Macyszyn Maksymilian 1434 14.50 2004
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
5 Olesińska Franciszka 1582 12.50 2012
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
6 Olesiński Józef 1583 11.50 2012