XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Suche
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Blauth Monika 18.00 1966
2 Dziedzic Karolina 16.00 1969
3 Dębicka Anna 14.50 1978
3 Kotańska Małgorzata 14.50 1963
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeszko Maksymilian 18.00 1995
3 Cąkała Artur 14.50 1964
4 Blauth Marcin 13.50 1959
4 Kierkowski Jarosław 13.50 1973
5 Szeszko Cezary 12.50 1966
6 Marzec Tomasz 11.50 1956
9 Lewiński Michał 8.50 1972
10 Blanc Michał 7.50 1970
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Karolina 18.00 2006
2 Kostyra Joanna 16.00 2006
3 Macyszyn Alicja 14.50 2007
5 Rodawska Hanna 12.50 2006
6 Miłosz Zofia 11.50 2006
7 Boryczka Matylda 10.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 18.00 2006
2 Dziedzic Karol 16.00 2006
3 Bączkowski Bartosz 14.50 2006
4 Szeląg Grzegorz 13.50 2006
9 Borkowski Maciej 8.50 2006
12 Dobrowolski Jan 6.50 2007
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 18.00 2008
3 Cichal Julia 14.50 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 18.00 2009
2 Lewiński Franciszek 16.00 2009
4 Chyliński Kajetan 13.50 2009
5 Pacynko David 12.50 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Lewińska Maria 18.00 2011
3 Traczyńska Magdalena 14.50 2010
4 Chylińska Antonina 13.50 2011
6 Zdort Jadwiga 11.50 2011
8 Bartczak Helena 9.50 2011
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 18.00 2011
2 Olesiński Feliks 16.00 2010
3 Komierowski Jerzy 14.50 2010
4 Zdort Leopold 13.50 2010
5 Moritz Ignacy 12.50 2010
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Lewiński Maciej 18.00 2003
2 Lewiński Tomasz 16.00 2002
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Macyszyn Maksymilian 14.50 2004
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
5 Olesińska Franciszka 12.50 2012
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
6 Olesiński Józef 11.50 2012