XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika

Sezon
Sezon 2016/2017
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Suche
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
2 Michałowska Aleksandra 1337 16.00 2003
4 Bubieńczyk Aleksandra 1349 13.50 2003
7 Bartkowska Iga 1273 10.50 2004
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 18.00 2004
3 Kierkowski Juliusz 1289 14.50 2004
8 Lewiński Maciej 1259 9.50 2003
9 Macyszyn Maksymilian 1434 8.50 2004
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ostrowska Katarzyna 332 18.00 1994
1 Derwinis Ewa 878 18.00 1965
2 Derwinis Katarzyna 344 16.00 1994
2 Dębicka Anna 1533 16.00 1978
3 Blauth Monika 759 14.50 1966
3 Kotańska Małgorzata 1297 14.50 1963
4 Michalska-Dymecka Agnieszka 1049 13.50 1966
4 Stefańczyk Aleksandra 402 13.50 1989
5 Rewerelli Karolina 1321 12.50 1967
9 Jekimenko-Macyszyn Elżbieta 1534 8.50 1977
dsq Blauth Katarzyna 348 0.00 1993
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Antoni 386 18.00 1994
4 Rewerelli Tomasz 1320 13.50 1962
4 Fido Antoni 1334 13.50 1994
4 Macyszyn Marek 787 13.50 1976
5 Marzec Tomasz 990 12.50 1956
5 Kierkowski Jarosław 1367 12.50 1973
6 Blauth Marcin 697 11.50 1959
8 Kowalski Bartłomiej 812 9.50 1960
9 Dziedzic Stanisław 1027 8.50 1963
10 Rymar Stanisław 706 7.50 1941
13 Michałowski Michał 1370 6.00 1975
dsq Szeszko Maxymilian 327 0.00 1995
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Helena 701 18.00 1999
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Rewerelli Mateusz 1062 16.00 1998
6 Bryk Antoni 1382 11.50 2000
8 Blauth Wojciech 998 9.50 1999
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Szewczyk Julia 1406 18.00 2005
3 Hołówka Urszula 1511 14.50 2005
5 Kostyra Joanna 1498 12.50 2006
6 Wójcik Zofia 1402 11.50 2005
8 Dębicka Karolina 1502 9.50 2006
11 Boryczka Matylda 1422 7.00 2006
14 Masztakowska Julia 1443 5.50 2006
15 Zalewska Helena 1340 5.00 2006
16 Miłosz Zofia 1458 4.50 2006
17 Bubieńczyk Zofia 1424 4.50 2006
18 Gmur Natasza 1510 4.50 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 1438 18.00 2006
2 Bryk Bernard 1383 16.00 2005
4 Bors Iwo 1399 13.50 2005
7 Dobrowolski Stefan 1516 10.50 2005
8 Bączkowski Bartosz 1393 9.50 2006
10 Matejek Michał 1327 7.50 2005
13 Wójcik Piotr 1476 6.00 2005
15 Wojtasik Wojciech 1528 5.00 2005
16 Dziedzic Karol 1333 4.50 2006
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dominiewska Joanna 1124 18.00 2002
2 Rewerelli Melania 1084 16.00 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Michalski Stefan 1172 18.00 2002
3 Zalewski Szymon 1127 14.50 2002
4 Lewiński Tomasz 1253 13.50 2002
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008
2 Macyszyn Alicja 1448 16.00 2007
9 Gełeta Maja 1442 8.50 2008
10 Zalewska Zofia 1417 7.50 2008
13 Parnas Nina 1420 6.00 2007
14 Wojtasik Wiktoria 1527 5.50 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Michałowski Beniamin 1353 14.50 2007
12 Dobrowolski Jan 1517 6.50 2007
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
4 Miłosz Jan 1457 13.50 2009
11 Lewiński Franciszek 1413 7.00 2009
17 Opaliński Maks 1496 4.50 2009
23 Chyliński Kajetan 1495 3.50 2009
28 Moritz Ignacy 1492 2.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
7 Moritz Helena 1491 10.50 2009
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
19 Lewińska Maria 1447 4.00 2011
25 Chylińska Antonina 1519 3.00 2011