XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant

Sezon
Sezon 2016/2017
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008
2 Macyszyn Alicja 1448 16.00 2007
8 Gełeta Maja 1442 9.50 2008
11 Wojtasik Wiktoria 1527 7.00 2007
12 Pacałowska Kaja 1380 6.50 2008
16 Zalewska Zofia 1417 4.50 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Michałowski Beniamin 1353 18.00 2007
9 Guziak Hubert 1462 8.50 2007
11 Bujnowski Aleksander 1416 7.00 2008
12 Barchoń Jan 1411 6.50 2007
15 Chmielewski Kazimierz 1469 5.00 2007
21 Bartler Adam 1423 4.00 2008
27 Pytel Piotr 1526 3.00 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Hołówka Urszula 1511 18.00 2005
2 Dębicka Karolina 1502 16.00 2006
3 Szumańska Joanna 1240 14.50 2005
5 Boryczka Matylda 1422 12.50 2006
7 Korczak Luiza 1386 10.50 2006
8 Modzelewska Nina 1415 9.50 2006
9 Miłosz Zofia 1458 8.50 2006
10 Gmur Natasza 1510 7.50 2005
11 Masztakowska Julia 1443 7.00 2006
14 Zalewska Helena 1340 5.50 2006
18 Bubieńczyk Zofia 1424 4.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bryk Bernard 1383 18.00 2005
4 Bors Iwo 1399 13.50 2005
5 Bączkowski Bartosz 1393 12.50 2006
6 Szeląg Grzegorz 1429 11.50 2006
8 Hakizimana Antoni 1356 9.50 2005
9 Nakwaski Michał 1438 8.50 2006
10 Dziedzic Karol 1333 7.50 2006
11 Modzelewski Franciszek 1414 7.00 2006
13 Trzynski Borys 1404 6.00 2006
14 Matejek Michał 1327 5.50 2005
16 Wojtasik Wojciech 1528 4.50 2005
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dominiewska Joanna 1124 18.00 2002
2 Bogucka Melania 1350 16.00 2002
4 Rewerelli Melania 1084 13.50 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Olszewski Filip 1237 16.00 2001
3 Zalewski Szymon 1127 14.50 2002
5 Sosnowski Jan 1137 12.50 2001
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
2 Bubieńczyk Aleksandra 1349 16.00 2003
6 Michałowska Aleksandra 1337 11.50 2003
8 Szumańska Julia 1286 9.50 2003
9 Bartkowska Iga 1273 8.50 2004
11 Solecka Hanna 1277 7.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 1184 18.00 2003
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 16.00 2004
5 Kierkowski Juliusz 1289 12.50 2004
6 Bartler Jakub 1352 11.50 2003
8 Bartler Michał 1351 9.50 2003
10 Wawrzyniak Mateusz 1410 7.50 2004
16 Wewiórski Adam 1512 4.50 2004
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 1452 18.00 2011
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 1457 18.00 2009
6 Hakizimana Jan 1391 11.50 2009
9 Guziak Igor 1470 8.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Dębicka Magdalena 1503 16.00 2009
6 Wewiórska Lena 1513 11.50 2009
7 Chmielewska Katarzyna 1523 10.50 2009