XXX Liga MOZN - I eliminacja GS

Sezon
Sezon 2017/2018
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Kluszkowce
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Młodzik
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bańdo Magdalena 1530 26.00 2005
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ziółkowski Kazimierz 1446 26.00 2007
4 Dziedzic Karol 1333 20.00 2006
5 Burkiewicz Bartosz 1441 18.50 2006
11 Nakwaski Michał 1438 12.50 2006
13 Bączkowski Bartosz 1393 11.50 2006
15 Rowecki Jakub 1579 10.50 2006
30 Trzynski Borys 1404 6.00 2006
33 Szeląg Grzegorz 1429 5.50 2006
39 Borkowski Maciej 1539 5.50 2006
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Dębicka Karolina 1502 21.50 2006
5 Kostyra Joanna 1498 18.50 2006
6 Macyszyn Alicja 1448 17.00 2007
9 Boryczka Matylda 1422 14.00 2006
dnf Rodawska Hanna 1481 0.00 2006
dsq Masztakowska Julia 1443 0.00 2006
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 1457 26.00 2009
16 Bujnowski Aleksander 1416 10.00 2008
30 Masztakowski Franciszek 1444 6.00 2009
35 Lewiński Franciszek 1413 5.50 2009
41 Chyliński Kajetan 1495 5.50 2009
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
4 Bączkowska Eliza 1397 20.00 2008
13 Moritz Helena 1491 11.50 2009
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
5 Wójcik Aleksandra 1475 18.50 2003
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
9 Komierowski Jerzy 1568 14.00 2010
11 Zdort Leopold 1576 12.50 2010
17 Olesiński Feliks 1581 9.50 2010
19 Moritz Ignacy 1492 8.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
11 Lewińska Maria 1447 12.50 2011
13 Chylińska Antonina 1519 11.50 2011
15 Zdort Jadwiga 1577 10.50 2011
dsq Koncewicz Zofia 1580 0.00 2011