Bańdo Magdalena

Data wstąpienia
2017-01-01
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
1008.50
Liczba startów
44
Ranking-miejsce
67

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 23 12.00 Abetone GS Abetone F Liczone do rankignu
2 21 13.00 Abetone SL Abetone F Liczone do rankignu
3 1 26.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 1 26.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
5 4 20.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
6 8 15.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankignu
7 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
8 39 9.00 Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria F Liczone do rankignu
9 34 9.00 Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria F Liczone do rankignu
10 5 18.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
11 1 26.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
12 3 21.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
13 3 21.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
14 1 26.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
15 1 26.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
16 1 26.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankignu
17 4 20.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
18 2 23.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
19 dnf 0.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankignu
20 1 26.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
21 3 21.50 XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
22 1 26.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
23 1 26.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
24 1 26.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
25 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
26 7 16.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
27 5 18.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
28 1 26.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
29 1 26.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
30 1 26.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
31 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
32 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankignu
33 1 26.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
34 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
35 1 26.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
36 1 26.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
37 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
38 2 23.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
39 1 26.00 XXIX Liga MOZN - IV eliminacja (SL) Suche A Liczone do rankignu
40 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
41 1 26.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
42 1 26.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
43 1 26.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
44 1 26.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
45 1 26.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu