Prończuk Maciej

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
593.00
Liczba startów
86
Ranking-miejsce
130

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
7
10.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
2 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 51 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
7 38 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
8 8 5.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankingu
9 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 8 5.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
12 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 32 5.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
15 37 5.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
16 12 6.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
17 27 6.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
18 28 6.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
19 44 5.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
20 46 5.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
21 42 5.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
22 40 5.50 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
24 41 5.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
25 9 8.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 9 8.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 48 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
30 27 6.50 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
31 41 5.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
32 37 5.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
33 dnf 0.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
34 dnf 0.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
35 6 11.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 6 6.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankingu
37 7 10.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 9 4.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
39 16 10.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
40 23 7.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
41 24 7.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
42 42 5.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
43 39 5.50 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
44 27 6.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
45 33 5.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
46 30 6.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
47 33 5.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
48 13 6.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
49 9 8.50 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 9 8.50 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 34 5.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
52 31 5.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
53 40 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
54 42 5.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
55 25 6.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
56 32 5.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
57 34 5.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
58 7 10.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 15 5.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
60 9 8.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
61 36 5.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
62 36 5.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
63 37 5.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
64 12 6.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
65 14 1.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
66 10 4.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
67 20 4.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
68 14 5.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
69 24 3.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
70 29 6.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
71 25 6.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
72 26 3.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
73 23 3.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
74 46 5.50 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
75 8 9.50 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 14 5.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
77 8 5.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
78 6 6.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
79 15 5.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
80 9 8.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
81 6 6.00 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankingu
82 5 6.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
83 21 4.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
84 21 4.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
85 21 4.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
86 23 7.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankingu
87 19 4.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
88 17 4.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
89 34 5.50 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankingu