Bimer Natalia

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2009-05-31
Rocznik
1992
Suma punktów
1809.00
Liczba startów
107
Ranking-miejsce
21

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 13 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom Zakopane F Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 12 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom Zakopane F Liczone do rankingu
3 7 16.00 36 - OOM junior - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
4 7 16.00 37 - OOM junior - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 35 - OOM junior - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
6 4 20.00 34 - OOM junior - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
7 19 14.00 11 - Zawody FIS -Strbskie Pleso -slalom Strbskie Pleso F Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 10 - Zawody FIS - Mistrz.Polski - gigant Zakopane F Liczone do rankingu
9 dnf 0.00 09 - Zawody FIS - Mistrz.Polski -slalom Zakopane F Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 04 - zawody fis - albrechtice - slalom Albrechtice F Liczone do rankingu
11 dnf 0.00 03 - Zawody FIS - Albrechtice - slalom
Albrechtice
F Liczone do rankingu
12 35 9.00 02 - zawody FIS -Albrechtice - gigant Albrechtice F Liczone do rankingu
13 37 9.00 01 - Zawody FIS - Albrechtice - gigant
Albrechtice
F Liczone do rankingu
14 38 9.00 03 - Zawody FIS - Abetone - gigant Abetone F Liczone do rankingu
15 1 18.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
16 1 18.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
17 1 18.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
18 2 23.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 4 20.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankingu
21 4 20.00 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 32 0.00 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankingu
23 1 18.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
24 1 18.00 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
25 3 21.50 36 - OOM junior młodszy - slalom Kasprowy A Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja Kasprowy A Liczone do rankingu
27 3 21.50 34 - OOM junior młodszy - gigant Kasprowy A Liczone do rankingu
28 dnf 0.00 35 - OOM junior młodszy - supergigant Kasprowy A Liczone do rankingu
29 5 18.50 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankingu
30 6 17.00 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankingu
31 10 18.50 02 - Zawody FIS - Vratna - slalom Vratna F Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 01 - Zawody FIS - Vratna - slalom Vratna F Liczone do rankingu
33 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
34 2 16.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
35 2 16.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
36 1 18.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
37 4 20.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
38 2 23.50 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
39 3 21.50 16-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
40 3 21.50 15-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
41 dnf 0.00 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankingu
42 dnf 0.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankingu
43 1 18.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
44 1 18.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
45 dnf 0.00 33-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom Czarna Góra A Liczone do rankingu
46 dnf 0.00 31-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
47 16 10.00 30-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
48 8 15.00 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
49 3 21.50 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
50 22 12.50 02-Zawody FIS Ricky - gigant Ricky F Liczone do rankingu
51 18 14.50 01-Zawody FIS Ricky - slalom Ricky F Liczone do rankingu
52 1 10.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
53 dnf 0.00 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankingu
54 dnf 0.00 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankingu
55 2 23.50 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
56 8 15.00 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
57 9 14.00 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankingu
58 6 17.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankingu
59 1 26.00 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
60 2 23.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
61 dnf 0.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
62 6 17.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
63 1 10.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
64 1 18.00 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 dnf 0.00 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 27 6.50 A06-Puchar Europy 04 - Abetone - gigant Abetone-Włochy A Liczone do rankingu
67 21 7.50 A05-Puchar Europy 03 - Abetone - slalom Abetone- Włochy A Liczone do rankingu
68 dnf 0.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
69 1 18.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
70 1 26.00 A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
71 dnf 0.00 A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
72 1 26.00 A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
73 1 26.00 A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
74 1 26.00 A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
75 1 26.00 A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
76 1 10.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
77 16 10.00 A02-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata -slalom Pinzolo, Włochy A Liczone do rankingu
78 25 6.50 A01-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - gigant Pinzolo, Włochy A Liczone do rankingu
79 21 7.50 A04-Puchar Europy 02 - Ricky - gigant Ricki,
Czechy
A Liczone do rankingu
80 13 11.50 A03-Puchar Europy 01 - Ricky - slalom Ricki,
Czechy
A Liczone do rankingu
81 8 15.00 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
82 dnf 0.00 A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
83 1 26.00 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
84 5 18.50 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
85 1 26.00 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
86 6 17.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
87 1 10.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
88 11 7.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
89 1 18.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
90 9 14.00 Mistrzostwa WOZN II Zakopane A Liczone do rankingu
91 6 17.00 Mistrzostwa WOZN Zakopane A Liczone do rankingu
92 4 20.00 Puchar Śląska II dzień Szczyrk A Liczone do rankingu
93 1 18.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
94 4 20.00 Mistrzostwa TZN II Zakopane A Liczone do rankingu
95 11 12.50 Puchar Rossignola Krynica A Liczone do rankingu
96 19 8.50 Puchar
Rossignola
Krynica A Liczone do rankingu
97 1 18.00 II NPW Zakopane B Liczone do rankingu
98 3 14.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
99 5 18.50 Mistrzostwa Śląska Szczyrk A Liczone do rankingu
100 2 8.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
101 1 10.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
102 1 26.00 Puchar Łysej Góry II dzień Dziwiszów A Liczone do rankingu
103 4 20.00 Puchar Łysej Góry Dziwiszów A Liczone do rankingu
104 5 18.50 Puchar Śląska Szczyrk A Liczone do rankingu
105 6 17.00 Puchar Gondoli II dzień Krynica
Zdrój
A Liczone do rankingu
106 7 16.00 Puchar Gondoli Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
107 2 23.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
108 4 20.00 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień Zakopane A Liczone do rankingu
109 4 20.00 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski Zakopane A Liczone do rankingu
110 1 18.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
111 1 18.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
112 2 8.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
113 3 21.50 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
114 1 18.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
115 1 18.00 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
116 1 10.00 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankingu
117 1 18.00 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
118 2 16.00 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
119 2 23.50 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankingu
120 1 18.00 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
121 2 16.00 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankingu
122 3 14.50 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
123 2 8.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankingu
124 1 10.00 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankingu
125 1 26.00 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankingu
126 1 26.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
127 2 23.50 XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
128 1 10.00 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankingu
129 1 18.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
130 1 10.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankingu