1 |
B |
I elim. Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
2 |
C |
Maso Corto Ijesień 2002 |
Maso
Corto |
|
|
3 |
B |
II eliminacja Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
4 |
A |
Liga Młodzików Ustrzyki |
Ustrzyki |
|
|
5 |
A |
Liga Młodzików Ustrzyki II |
Ustrzyki |
|
|
6 |
C |
Krompachy 2003 |
Słowacja |
|
|
7 |
A |
Puchar Gondoli |
Krynica |
|
|
8 |
A |
Puchar Gondoli 2 |
Krynica |
|
|
9 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja |
Nowy
Targ |
|
|
10 |
A |
Mistrzostwa TOZN II |
|
|
|
11 |
A |
Mistrzostwa TZN |
Zakopane |
|
|
12 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja |
Kotelnica Białka Tatrzańska |
|
|
13 |
A |
Mistrzostwa Śląska I |
Szczyrk |
|
|
14 |
A |
Mistrzostwa Śląska II |
Szczyrk |
|
|
15 |
C |
Religa Cup 2003 |
Warszawa |
|
|
16 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja |
Kaniówka |
|
|
17 |
C |
Tonale 2003 |
Tonale Włochy |
|
|
18 |
C |
Presolana 2003 |
Presolana Włochy |
|
|
19 |
C |
Presolana 2003 Slalom |
Presolana
Włochy |
|
|
20 |
C |
Tonale - obóz |
Tonale, Włochy |
|
|
21 |
A |
Puchar Burmistrza Krynica |
Krynica |
|
|
22 |
A |
Puchar burmistrza Krynicy II |
Krynica |
|
|
23 |
B |
NPW "DeSki" I eliminacja |
Zakopane |
|
|
24 |
A |
Olimpiada Młodzieży slalom Gigant |
Czarna
Góra |
|
|
25 |
A |
Olimpiada Młodzieży Slalom |
Czarna
Góra |
|
|
26 |
A |
Olimpiada Młodzieży Kombinacja |
Czarna
Góra |
|
|
27 |
A |
Olimpiada Młodzieży Super Gigant |
Czarna
Góra |
|
|
28 |
A |
Olimpiada Młodzieży slalom II |
Czarna
Góra |
|
|
29 |
B |
Family Cup 2003 |
Warszawa |
|
|
30 |
A |
Koziołek Matołek 2003 |
Zakopane |
|
|
31 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja |
Kluszkowce |
|
|
32 |
B |
NPW "DeSki" II eliminacja |
Zakopane |
|
|
33 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska - Finał |
Kluszkowce |
|
|
34 |
A |
Puchar Polski WOZN |
Zakopane |
|
|
35 |
A |
Puchar Polski WOZN II |
Kotelnica |
|
|
36 |
B |
NPW "DeSki" III eliminacja |
Zakopane |
|
|
37 |
B |
Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny |
Kasprowy Wierch |
|
|
38 |
C |
Maso Corto maj |
Maso Corto |
|
|
39 |
B |
III eliminacja Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
40 |
B |
I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
41 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja |
Białka
Tatrzańska |
|
|
42 |
C |
Maso Corto obóz |
Maso Corto |
|
|
43 |
B |
II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
44 |
B |
III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
45 |
A |
Kryterium Pierwszego Śniegu |
Kluszkowce |
|
|
46 |
A |
Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski |
Zakopane |
|
|
47 |
A |
Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień |
Zakopane |
|
|
48 |
A |
Liga Zakopiańska - I eliminacja |
Białka
Tatrzańska |
|
|
49 |
A |
Puchar Gondoli |
Krynica Zdrój |
|
|
50 |
A |
Puchar Gondoli II dzień |
Krynica
Zdrój |
|
|
51 |
A |
Puchar Śląska |
Szczyrk |
|
|
52 |
A |
Liga Zakopiańska II eliminacja |
Zakopane |
|
|
53 |
C |
Family CUP 2004 |
Warszawa |
|
|
54 |
A |
Puchar Łysej Góry |
Dziwiszów |
|
|
55 |
A |
Puchar Łysej Góry II dzień |
Dziwiszów |
|
|
56 |
C |
Religa CUP 2004 |
Warszawa |
|
|
57 |
C |
Presolana |
Presolana Włochy |
|
|
58 |
A |
Liga Zakopiańska - III eliminacja |
Długa
Polana |
|
|
59 |
A |
Mistrzostwa Śląska |
Szczyrk |
|
|
60 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004 |
Szczyrk |
|
|
61 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży II dzień |
Szczyrk |
|
|
62 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III dzień |
Szczyrk |
|
|
63 |
B |
I NPW |
Zakopane |
|
|
64 |
A |
Koziołek Matołek |
Zakopane |
|
|
65 |
B |
II NPW |
Zakopane |
|
|
66 |
A |
Puchar
Rossignola |
Krynica |
|
|
67 |
A |
Puchar Rossignola |
Krynica |
|
|
68 |
A |
Liga Zakopiańska IV eliminacja |
Białka
Tatrzańska |
|
|
69 |
A |
Mistrzostwa TZN |
Zakopane |
|
|
70 |
A |
Mistrzostwa TZN II |
Zakopane |
|
|
71 |
B |
Finał Family Cup 2004 |
Niedzica |
|
|
72 |
A |
Puchar Śląska II dzień |
Szczyrk |
|
|
73 |
B |
III NPW |
Zakopane Harenda |
|
|
74 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny |
Kluszkowce |
|
|
75 |
A |
Mistrzostwa WOZN |
Zakopane |
|
|
76 |
A |
Mistrzostwa WOZN II |
Zakopane |
|
|
77 |
A |
Liga Zakopiańska V eliminacja |
Kluszkowce |
|
|
78 |
A |
Liga Zakopiańska VI eliminacja |
Kluszkowce |
|
|
79 |
B |
B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant |
Warszawa |
|
|
80 |
B |
B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant |
Warszawa |
|
|
81 |
C |
C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant |
Warszawa |
|
|
82 |
A |
A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom |
Kluszkowce |
|
|
83 |
A |
A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom |
Kluszkowce |
|
|
84 |
A |
A51-Liga Zakopiańska - I - gigant |
Białka
Tatrzańska |
|
|
85 |
A |
A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant |
Krynica |
|
|
86 |
A |
A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant |
Krynica |
|
|
87 |
B |
B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant |
Warszawa |
|
|
88 |
A |
A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom |
Ustrzyki Dolne |
|
|
89 |
A |
A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant |
Ustrzyki Dolne |
|
|
90 |
A |
A52-Liga Zakopiańska - II - gigant |
Nowy
Targ |
|
|
91 |
A |
A03-Puchar Europy 01 - Ricky - slalom |
Ricki,
Czechy |
|
|
92 |
B |
B01-NPW - I - gigant |
Zakopane |
|
|
93 |
A |
A04-Puchar Europy 02 - Ricky - gigant |
Ricki,
Czechy |
|
|
94 |
B |
B02-NPW - II - gigant |
Kluszkowce |
|
|
95 |
A |
A53-Liga Zakopiańska - III - gigant |
Zakopane |
|
|
96 |
A |
A01-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - gigant |
Pinzolo, Włochy |
|
|
97 |
A |
A02-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata -slalom |
Pinzolo, Włochy |
|
|
98 |
C |
C12-Obóz 02 - Paganella - gigant |
Paganella,
Włochy |
|
|
99 |
A |
A11-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant |
Ustrzyki Dolne |
|
|
100 |
A |
A13-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant do komb |
Ustrzyki Dolne |
|
|