B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant

Sezon
Sezon 2004/2005
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Warszawa
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Czapska Zuzanna 18.00 1998
2 Trautman Katarzyna 16.00 1998
3 Kubasiewicz Helena 14.50 1999
5 Wójcik Agata 12.50 1998
6 Lutoborska Katarzyna 11.50 1998
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Bracha Jerzy 16.00 1998
2 Dąbrowski Marcin 16.00 1998
4 Gmyz Hubert 13.50 1998
5 Ostojski Michał 12.50 1998
6 Modelski Michał 11.50 1999
7 Nejbauer Miłosz 10.50 1998
8 Sokołowski Mikołaj 9.50 1998
9 Dewiszek Jakub 8.50 1998
10 Chmielewski Maciej 7.50 1998
11 Siwoń Bartłomiej 7.00 1998
13 Kołodziejczyk Jan 6.00 1998
15 Iwaszkiewicz Szymon 5.00 2000
16 Michalski Leon 4.50 1999
18 Poppe Grzegorz 4.50 1998
26 Pogorzelski Witold 3.00 1998
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Oppeln-Bronikowska Monika 18.00 1996
2 Ostojska Karolina 16.00 1996
3 Strzelecka Maria 14.50 1996
5 Słupecka Julia 12.50 1996
6 Michałowska Zofia 11.50 1996
7 Król Nina 10.50 1996
7 Atys Klara 10.50 1997
8 Dybała Antonina 9.50 1997
11 Bohdanowicz Klementyna 7.00 1997
12 Chlebowska Julia 6.50 1997
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Kubasiewicz Stanisław 16.00 1996
4 Nikiel Arkadiusz 13.50 1996
5 Szeszko Karol 12.50 1997
6 Schmidt Tomasz 11.50 1996
8 Nejbauer Emil 9.50 1996
11 Wasilkowski Jan 7.00 1996
12 Geremek Jan_Marcin 6.50 1997
21 Prończuk Maciej 4.00 1996
28 Karasewicz Maciej 2.50 1997
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Jarnuszkiewicz Antonina 18.00 1994
2 Geremek Zuzanna 16.00 1994
3 Ostrowska Katarzyna 14.50 1994
4 Derwinis Katarzyna 13.50 1994
6 Iwaszkiewicz Maja 11.50 1994
7 Poppe Maria 10.50 1995
8 Schmidt Julia 9.50 1995
9 Prończuk Karolina 8.50 1994
11 Chmielewska Zofia 7.00 1994
12 Dobrowolska Aleksandra 6.50 1994
13 Miecińska Paulina 6.00 1995
14 Baranowska Alicja 5.50 1995
15 Rajpert Alicja 5.00 1995
16 Dratwicka Zuzanna 4.50 1995
17 Atys Pamela 4.50 1995
18 Ciempiel Zuzanna 4.50 1995
20 Szymczyk Klara 4.00 1995
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Frelek Stanisław 18.00 1994
2 Dziedzic Andrzej 16.00 1995
3 Szeszko Maksymilian 14.50 1995
4 Kubasiewicz Antoni 13.50 1994
6 Mlonka Miłosz 11.50 1995
8 Maj Maciej 9.50 1994
11 Wasilkowski Stanisław 7.00 1995
14 Jusiński Maciej 5.50 1994
19 Kagankiewicz Michał 4.00 1994
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bimer Natalia 18.00 1992
2 Blauth Katarzyna 16.00 1993
3 Wisławska Katarzyna 14.50 1993
4 Stefańczyk Katarzyna 13.50 1992
6 Szałańska Gabriela 11.50 1993
10 Strzelecka Zofia 7.50 1993
10 Pogorzelska Kamila 7.50 1993
11 Gmyz Hanna 7.00 1993
14 Szlagowska Tola 5.50 1992
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dziedzic Łukasz 18.00 1993
3 Malarski Mateusz 14.50 1993
6 Jakubowski Dominik 11.50 1992
7 Sienkiewicz Michał 10.50 1993
8 Michalik Aleksander 9.50 1993
10 Orlik Maciej 7.50 1993
12 Stefański Alex 6.50 1993
15 Atys Szymon 5.00 1993
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Derwinis Agata 18.00 1991
2 Czapska Julianna 16.00 1991
3 Rzewuska Aleksandra 14.50 1991
4 Lutoborska Zofia 13.50 1990
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Sienkiewicz Krzysztof 16.00 1991
4 Parol Grzegorz 13.50 1990
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Frelek Joanna 18.00 1989
3 Dembowska Maja 14.50 1988
3 Lejk Anna 14.50 1989
5 Krauze Aleksandra 12.50 1988
7 Rzewuska Maria 10.50 1989
dnf Rytych Malwina 0.00 1989
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Wisławski Maciej 16.00 1988
4 Bulanda Maciej 13.50 1989