Szewczyk Julia

Szewczyk Julia

Rocznik: 2005
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2013-06-20
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
1575.50
Liczba startów
123
Ranking-miejsce
35
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 21 7.50 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
2 25 6.50 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 19 8.50 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
4 16 10.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 2 16.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 3 14.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 22 7.00 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B SL Szczyrk A Liczone do rankingu
14 17 9.50 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B Kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
15 25 6.50 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B GS Szczyrk A Liczone do rankingu
16 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Szczyrk A Liczone do rankingu
17 21 7.50 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
18 17 9.50 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
19 5 6.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
20 17 9.50 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
21 20 8.00 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
22 24 7.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
23 23 7.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
24 11 12.50 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 11 12.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
26 26 6.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
27 21 7.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
28 10 13.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
29 10 13.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
30 25 6.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
31 15 10.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
32 17 9.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
33 19 8.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
34 13 11.50 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
35 14 11.00 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
36 10 13.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
37 19 8.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
38 12 12.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
39 22 7.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
40 15 10.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
41 23 7.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
42 22 7.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
43 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
44 20 8.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
45 26 6.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
46 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV eliminacja GS Jurgów B Liczone do rankingu
47 14 11.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
48 11 12.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 10 13.00 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 19 8.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
51 17 9.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
52 25 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
53 19 8.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
54 8 15.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
55 14 11.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
56 11 12.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
57 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
58 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
59 10 13.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
60 13 11.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
61 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
62 12 12.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
63 17 9.50 XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
64 30 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
65 25 6.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
66 14 5.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
67 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
68 26 6.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
69 17 9.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
70 16 10.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
71 5 18.50 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
72 5 18.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
73 26 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
74 4 20.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
75 7 16.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
76 13 11.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 19 8.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
78 10 13.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
79 11 12.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
80 6 17.00 XXIX Liga MOZN - IV eliminacja (SL) Suche A Liczone do rankingu
81 5 18.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
82 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
83 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
84 6 17.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
85 2 23.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
86 4 20.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
87 3 21.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
88 8 15.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
89 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
90 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
91 5 18.50 XXVII Liga MOZN II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
92 8 15.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
93 4 20.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
94 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
95 1 18.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
96
1
26.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
97
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 1 18.00 NPM IV eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
102 2 16.00 NPM III eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
103 16 10.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
104
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
105
2
23.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
106
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
107
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
108 20 8.00 XXVI LIGA MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
109
3
21.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
110 10 13.00 XXVI LIGA MOZN - IV edycja Jurgów A Liczone do rankingu
111
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
112
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
113 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
114
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
115
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
116
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
117
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
118
7
16.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
119
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
122 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
123
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
124
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126
6
11.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu