XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika

Sezon
Sezon 2016/2017
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Suche
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
19 Lewińska Maria 4.00 2011
25 Chylińska Antonina 3.00 2011
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Miłosz Jan 13.50 2009
11 Lewiński Franciszek 7.00 2009
17 Opaliński Maks 4.50 2009
23 Chyliński Kajetan 3.50 2009
28 Moritz Ignacy 2.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
7 Moritz Helena 10.50 2009
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 18.00 2008
2 Macyszyn Alicja 16.00 2007
9 Gełeta Maja 8.50 2008
10 Zalewska Zofia 7.50 2008
13 Parnas Nina 6.00 2007
14 Wojtasik Wiktoria 5.50 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Michałowski Beniamin 14.50 2007
12 Dobrowolski Jan 6.50 2007
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szewczyk Julia 18.00 2005
3 Hołówka Urszula 14.50 2005
5 Kostyra Joanna 12.50 2006
6 Wójcik Zofia 11.50 2005
8 Dębicka Karolina 9.50 2006
11 Boryczka Matylda 7.00 2006
14 Masztakowska Julia 5.50 2006
15 Zalewska Helena 5.00 2006
16 Miłosz Zofia 4.50 2006
17 Bubieńczyk Zofia 4.50 2006
18 Gmur Natasza 4.50 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 18.00 2006
2 Bryk Bernard 16.00 2005
4 Bors Iwo 13.50 2005
7 Dobrowolski Stefan 10.50 2005
8 Bączkowski Bartosz 9.50 2006
10 Matejek Michał 7.50 2005
13 Wójcik Piotr 6.00 2005
15 Wojtasik Wojciech 5.00 2005
16 Dziedzic Karol 4.50 2006
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 18.00 2003
2 Michałowska Aleksandra 16.00 2003
4 Bubieńczyk Aleksandra 13.50 2003
7 Bartkowska Iga 10.50 2004
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 18.00 2004
3 Kierkowski Juliusz 14.50 2004
8 Lewiński Maciej 9.50 2003
9 Macyszyn Maksymilian 8.50 2004
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dominiewska Joanna 18.00 2002
2 Rewerelli Melania 16.00 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Michalski Stefan 18.00 2002
3 Zalewski Szymon 14.50 2002
4 Lewiński Tomasz 13.50 2002
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Helena 18.00 1999
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Rewerelli Mateusz 16.00 1998
6 Bryk Antoni 11.50 2000
8 Blauth Wojciech 9.50 1999
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ostrowska Katarzyna 18.00 1994
1 Derwinis Ewa 18.00 1965
2 Derwinis Katarzyna 16.00 1994
2 Dębicka Anna 16.00 1978
3 Blauth Monika 14.50 1966
3 Kotańska Małgorzata 14.50 1963
4 Stefańczyk Aleksandra 13.50 1989
4 Michalska-Dymecka Agnieszka 13.50 1966
5 Rewerelli Karolina 12.50 1967
9 Jekimenko-Macyszyn Elżbieta 8.50 1977
dsq Blauth Katarzyna 0.00 1993
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Antoni 18.00 1994
4 Rewerelli Tomasz 13.50 1962
4 Macyszyn Marek 13.50 1976
4 Fido Antoni 13.50 1994
5 Kierkowski Jarosław 12.50 1973
5 Marzec Tomasz 12.50 1956
6 Blauth Marcin 11.50 1959
8 Kowalski Bartłomiej 9.50 1960
9 Dziedzic Stanisław 8.50 1963
10 Rymar Stanisław 7.50 1941
13 Michałowski Michał 6.00 1975
dsq Szeszko Maksymilian 0.00 1995