XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race

Sezon
Sezon 2020/2021
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Michałowska Marta 18.00 2015
dsq Januszko Julia 0.00 2016
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Zwierzyński Paweł 18.00 2013
2 Mirowski Jan 16.00 2013
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Koncewicz Nina 13.50 2013
5 Marzec Maryna 12.50 2013
6 Marzec Jagoda 11.50 2013
13 Miazga Emilia 6.00 2014
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Zdort Jadwiga 18.00 2011
4 Koncewicz Zofia 13.50 2011
6 Mirowska Antonina 11.50 2011
10 Januszko Natalia 7.50 2012
12 Bańbura Aleksandra 6.50 2012
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szafrański-Mądry Borys 18.00 2011
4 Miłosz Feliks 13.50 2011
5 Mostowski Leon 12.50 2012
8 Miazga Tadeusz 9.50 2012
9 Szafrański-Mądry Bruno 8.50 2011
dsq Derwinis Tomasz (junior) 0.00 2012
dsq Zwierzyński Jan 0.00 2011
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Mostowska Nina 18.00 2009
3 Dębicka Magdalena 14.50 2009
7 Moritz Helena 10.50 2009
10 Geremek Hanna 7.50 2009
12 Kaczyńska (Traczyńska) Magdalena 6.50 2010
18 Bańbura Ewa 4.50 2010
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Zdort Leopold 14.50 2010
4 Miłosz Jan 13.50 2009
7 Maciusowicz Tomasz 10.50 2009
10 Moritz Ignacy 7.50 2010
11 Bąkowski Borys 7.00 2010
14 Dąbrowski Piotr 5.50 2010
15 Wyborski Wit 5.00 2009
23 Januszko Józef 3.50 2010
24 Bąkowski Piotr 3.50 2010
dsq Komierowski Jerzy 0.00 2010
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
7 Cichal Julia 10.50 2008
8 Gucajtis Hanna 9.50 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
7 Pacynko David 10.50 2008
dsq Władyka Konstanty 0.00 2008
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szewczyk Julia 18.00 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Nakwaski Michał 16.00 2006
5 Bączkowski Bartosz 12.50 2006
8 Bors Iwo 9.50 2005
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wyborska Dobrawa 18.00 2004
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Anna 18.00 1978